Arka Sokaklar ne zaman final yapacak?

Arka Sokaklar ne zaman final yapacak? Kanal D’nin ekran fenomeni haline gelen dizisi Arka Sokaklar‘ın sezon final tarihi belli oldu.

Erler Filmin yapımcılığını üstlendiği ve başrollerinde Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Ozan Çobanoğlu, Alp Korkmaz, Özlem Çınar ve Figen Evren gibi oyuncuların yer aldığı Arka Sokaklar 24 Haziran 2016’da ekrana gelecek olan 407.bölümü ile sezona ara verecek. Arka Sokaklar yeni bölümleriyle Cuma günleri saat 20.00’de Kanal D’de! Arka Sokaklar dizisi 11. sezonuyla Eylül 2016’da yine Kanal D’de yayınlanmaya devam edecek. Dizinin ana kadrosu yerini koruyacak. Rıza Baba’nın ekibine ise yeni isimler katılacak.arka-sokaklar-rıza-baba

ARKA SOKAKLAR 403. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ekip, büyük çapta patlama yapmaya hazırlanan şebekeyi çökertmek için Çevik Kuvvet Özel Tim ekibiyle birlikte işbirliği yapar.

Ferruh ve Ayşe, çevirmeye takılıp durdurulur. Polislerden biri içeridekinin aranan şahıslar olduğunu anlayınca Nejat son gaz kaçmaya başlar. Uzun süren bir kovalamaca yaşanır. Anonsu alan ekibimizde takibe katılır. Ferruh ve Ayşe kaçmayı başarırlar. Ekip, büyük çapta patlama yapmaya hazırlanan şebekeyi çökertmek için Çevik Kuvvet Özel Tim ekibiyle birlikte işbirliği yapar.

Azmi Kilis’te kaptırdığı silahların ceremesini çekmektedir. Maruf cezaevinde tek kişilik hücresinde yaşamını sürdürmektedir. Azmi’nin Maruf ile işi henüz bitmemiştir. Örgüt, Silah ve mühimmatın nakliyesi için Azmilerden lojistik destek beklemektedir.

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir