Netflix

Army of Thieves ten yeni fragman geldi

Zack Snyder filmi Army of The Deadin öncesini anlatan Hırsızlar Ordusundan yeni fragman geldi Geçtiğimiz aylarda Netflixte yayınlanan Army of The Deadin öncesini anlatacak olan Army of Thievesin yeni fragman Netflix Tudum etkinliği esnasında paylaşıldı.

Son dönemin popüler yönetmenlerinden birisi olan Zack Snyderın yeni filmi Army of The Dead bildiğiniz gibi geçtiğimiz aylarda Netflixte yayınlanmıştı. Geçtiğimiz saatlerde de bu evrendeki yeni film olan Army of Thievesin yeni fragmanı paylaşıldı.

Army of the Deadin öncesini anlatacak olan Army of Thievesin ana karakteri, Army of the Deadte de bulunan Ludwig Dieter olacak. Her iki filmde de karakteri canlandıran Matthias Schweighöfer, ayrıca Army of Thievesin de yönetmenliğini yapacak. Senaristliğini ise Shay Hatten üstlenecek. Ludwig Dieteri Army of the Dead filminde kasayı açması için tutulan kişi olarak görmüştük. Film, 29 Ekimde Netflixte yayınlanacak.

Hırsızlar Ordusu Yeni Fragman

Filmin oyuncu kadrosunda ise Nathalie Emmanuel (Game of Thrones), Stuart Martin (Jamestown), Matthias Schweighöfer (You Are Wanted), Guz Khan (Four Weddings and a Funeral), Ruby OFee (Polar), Jonathan Cohen, Noémi Nakai ve Peter Simonischek gibi isimler bulunuyor.

Filmin konusu ise şöyle: Army of the Deadin öncesinde yaşananları anlatan filmde, gizemli bir kadın küçük bir kasabada banka memurluğu yapan Dietera Interpolun en çok aranan suçlularından oluşan bir ekibe katılmasını teklif eder. Ekibin planı Avrupanın farklı yerlerinde bulunan ve yüksek güvenlikleriyle efsaneye dönüşmüş bir dizi kasayı soymaktır. Böylece Dieter hayatının macerasına sürüklenir.

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir