Aşk Bir Hayal 66. bölüm izle

Aşk Bir Hayal 66. bölüm izle Aşk Bir Hayal seyret Aşk Bir Hayal 66. bölüm izle Aşk Bir Hayal Son bölüm izle Aşk Bir Hayal 66. bölüm fragmanı izle


Aşk Bir Hayal 66. bölüm izle Güneydoğu’da başlayan hikaye, terör, töre ve imkansız aşk üçgeninde destansı bir aşkı anlatıyor. Askerliğini asteğmen olarak Mardin’de yapan Altay ile bir aşiret liderinin kızı olan Asmin görür görmez aşık olurlar birbirlerine. Ancak Asmin’in güzelliği dillere destandır ve taliplileri çoktur. Asmin’in ağabeyi devlete bağlılığı ile bilinen bir aşiretin varisiyken terör örgütü ile girişilen bir çatışmada kaza kurşunu ile hayatını kaybeder. Asmin’de gözü olan yörenin kudretli ağaları ve terör örgütünün sempatizanları bu acı olaydan askeri dolayısı ile Altay’ı sorumlu tutarlar. Sadece onlar değildir Altay’ı sorumlu tutan, Asmin’in dul yengesi de karalar bağlayıp koğucular kervanına katılır. Halbuki ne Altay’ın ne de askerin olayda hiçbir sorumluluğu yoktur. Üstelik Asmin’in ölen ağabeyi ile Altay kardeş kadar yakındırlar birbirlerine. Buna rağmen Asmin Altay’ı ağabeyinin ölümünden sorumlu tutacak ama ondan ne kadar kaçmaya çalışırsa çalışsın aşk engel tanımayacaktır. “Aşk Eski Bir Hayal” sadece basit bir aşkı anlatmıyor, aynı zamanda Türkiye’nin 30 yıldır kanayan yarası olan Güneydoğu üzerinden çok çarpıcı ve bir o kadar sarsıcı bir Türkiye panoraması çiziyor…
66. BÖLÜM ÖZETİ

Asmin kitabının imza gününde hayranlarıyla buluşmuştur. Başına geleceklerden habersizdir. Miran Asmin’den imza alabilmek için gizlice kuyruğa girmiştir. Asmin bir anda Miran’la burun buruna gelir ve bayılır. Miran hızlı bir şekilde orayı terk eder. Olayın hemen üzerine Altay gelir. Ne olduğunu anladığında çılgına döner. Asmin’le birlikte şikayette bulunmak üzere emniyete giderler.
Şahin ve Fatma Reşo’yu çocuk şubeden alıp eve getirirler. Reşo huzursuzdur, Şahin’i kabullenmek istemez. Şahin işinin hiç de kolay olmayacağının farkındadır.
Asmin ve Altay emniyet çıkışı gazetecilerin sorularını yanıtlarlar. Miran’dan korkmadıklarını eninde sonunda yakalanacağını söyleyerek; Miran’a meydan okurlar.
Miran sabaha kadar Asmin’e imzalattığı kitabını okur, eski günleri hatırlar. Nevin bu olaya çok bozulur. Üzerine bir de Miran’dan şiddet görünce Keje bebeği de alıp, gizlice evi terk eder. Ailesinin yanına sığınır. Miran’ın evini polislere ihbar eder.
Maryam Baran ve Gabriyel’in dükkanına gider; Dildar’a bir kısmet bulacağını söyler.
Asmin’i televizyon programından ararlar ve kitabı ile ilgili röportaj yapmak istediklerini söylerler. Asmin çok heyecanlanmış ve mutlu olmuştur.
Miran’ı bütün kadınları terk etmiştir yapayalnız kalmıştır. Şahin Fatma’yı ve Reşo’yu alır Uludağ’a tatile giderler. Bunu duyan Miran peşlerine adamlarını takar.
Asmin katıldığı televizyon programında uzun süredir hiç olmadığı kadar heyecanlı ve mutludur.

Aşk Bir Hayal 66. bölüm izle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2008-2018 Tüm Hakları Saklıdır. YüreğininSesi.CoM görüntülü seslichat kameralı seslisohbet sitesi