Aşk Bir Hayal 67.Bölüm izle

2
0

Aşk Bir Hayal 67.Bölüm izle Aşk Bir Hayal 67.Bölüm Seyret Aşk Bir Hayal 67.Bölüm izle Aşk Bir Hayal 67.Bölüm Fragmanı izle Aşk Bir Hayal Son Bölüm izle Aşk Bir Hayal 67. Son Bölüm Fragmanı izle

Aşk Bir Hayal 67.Bölüm izle Güneydoğu’da başlayan hikaye, terör, töre ve imkansız aşk üçgeninde destansı bir aşkı anlatıyor. Askerliğini asteğmen olarak Mardin’de yapan Altay ile bir aşiret liderinin kızı olan Asmin görür görmez aşık olurlar birbirlerine. Ancak Asmin’in güzelliği dillere destandır ve taliplileri çoktur. Asmin’in ağabeyi devlete bağlılığı ile bilinen bir aşiretin varisiyken terör örgütü ile girişilen bir çatışmada kaza kurşunu ile hayatını kaybeder. Asmin’de gözü olan yörenin kudretli ağaları ve terör örgütünün sempatizanları bu acı olaydan askeri dolayısı ile Altay’ı sorumlu tutarlar. Sadece onlar değildir Altay’ı sorumlu tutan, Asmin’in dul yengesi de karalar bağlayıp koğucular kervanına katılır. Halbuki ne Altay’ın ne de askerin olayda hiçbir sorumluluğu yoktur. Üstelik Asmin’in ölen ağabeyi ile Altay kardeş kadar yakındırlar birbirlerine. Buna rağmen Asmin Altay’ı ağabeyinin ölümünden sorumlu tutacak ama ondan ne kadar kaçmaya çalışırsa çalışsın aşk engel tanımayacaktır. “Aşk Eski Bir Hayal” sadece basit bir aşkı anlatmıyor, aynı zamanda Türkiye’nin 30 yıldır kanayan yarası olan Güneydoğu üzerinden çok çarpıcı ve bir o kadar sarsıcı bir Türkiye panoraması çiziyor…

67. BÖLÜM ÖZETİ

Asmin kitabının tanıtımı için çıktığı televizyon programında hiç de hoş olmayan bir sürprizle karşılaşır…
Şahin, Fatma, Reşo birlikte Uludağ’a tatile gitmişlerdir. Reşo ile Şahin arasındaki buzlar erimeye başlar. Reşo babasından sonra ilk defa başka bir adama güvenmeye başlamıştır. Miran’ın peşlerine taktığı adamlardan haberleri yoktur, adım adım izlenmektedirler.
Nevin kızıyla birlikte ailesinin yanında kalmaktadır. Miran arayıp huzursuz etmeye devam eder.
Asmin ve Altay bütün bu kötü olaylardan sıyrılıp rahatlamak için bir süreliğine Londra’da yaşama kararı alırlar.
Maryam bir emrivaki yaparak Dildar’a görücü ayarlar. Dildar bu emrivakiden hoşnut olmaz.
Şahin’lerin peşinde olan Miran’ın adamları tuzak kurarak odalarına kadar girerler. Şahin adamların boşluğundan faydalanarak adamları etkisiz hale getirir. Adamlar yakalanırlar. Jandarma sorgusunda azmettirenin Miran Bedirhan olduğu ortaya çıkar.
Dildar rahatsızlanır, doktora giderler. Asmin annesine Londra’ya yerleşme kararı aldıklarını söyler. Dildar Asmin’i üzmemek için rahatsızlığından bahsetmez.
Miran Fatma’yı arar ve Reşo ile konuşur. Reşo küçük yaşına rağmen olayların farkındadır. Babası ile görüşmek istemez. Miran çılgına döner.

Aşk Bir Hayal 67.Bölüm izle

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz