Aşk Bir Rüya 120. Bölüm Sesli Fragmanı 19 Haziran izle

Aşk Bir Rüya 120. Bölüm Fragmanı (19 Haziran Cuma) Aşk Bir Rüya 120. Bölüm Sesli Fragmanı 19 Haziran izle

Aşk Bir Rüyada bu akşam Thapki konakta herkese sözünü dinletir. Bihan ise bir türlü Vaninin Thapki olmadığına inanmaz ve onu testlerden geçirir. 118. bölüm Vani olarak eve dönen Thapki, her geçen gün evdeki hâkimiyeti eline geçirir. Koşiden geçmişin intikamını adım adım alır. Vaninin verdiği kararlara tepki vermek istese de Koşi, sesini çıkaramaz. Öte yandan Vani evde genç kızları toplar ve eski günlerdeki gibi tören düzenler. Vani kız çocukları ile çok güzel eğlenir. Kızlar Bihanın da onlara katılmasını ister. Vani ile oyun oynarken yakınlaşan Bihan, gene Thapkiyi hatırlar. Bihan, Vaninin gerçek kimliğini itiraf etmesi için planlar yapar.

Yayınlandığı dönemde ülkesinde fırtınalar estiren ve genç bir kızın hayata karşı umut dolu bakışını anlatan Thapki Pyaar Ki Aşk Bir Rüya adıyla ekrandaki yerini alıyor. Yayınlandığı süreçte birçok ödüle layık görülen Thapki Pyaar Ki, Aşk Bir Rüya adıyla sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. Başrollerini Jigyasa Singh ve Ankit Bathlanın üstlendiği Aşk Bir Rüya, izleyicilerine aşkın en masum halini gösteriyor. Kekemeliği yüzünden birçok kişinin hor gördüğü fakat içindeki neşeli çocuğu her şeye rağmen hayatta tutmayı başaran Thapkinin umut dolu öyküsü Aşk Bir Rüya ile izleyicisiyle buluşuyor.

Thapki evlilik çağına gelmiş, kekemelik sorunu olan zeki bir kızdır ve bu durumun neşe dolu uysal karakterini etkilemesine izin vermez. Ancak kekemeliği yüzünden kimse onunla evlenmek istemez. En sonunda Mishra ailesi oğulları Diwakarın onunla evlenmesini kabul eder. Diwakar ise Thapkinin kekemeliği yüzünden bu evliliği istemese de ailesinin açgözlülüğü yüzünden kabul etmek zorunda kalır. Nişan günü geldiğinde daha fazla dayanamayan Diwakar Thapkiyi terk eder. Bu duruma çok üzülen Thapki kendi içine kapanır. Fakat Thapki birkaç hafta sonra Dhruv Pandeye ait 365 adlı haber kanalında hayatını değiştirecek bir iş bulur. Yeni işinin kendisine yeni maceralar getireceğinden habersiz olan Thapkiyi neler bekliyor? Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapkinin kalpleri ısıtan öyküsü Aşk Bir Rüya Kanal 7 ekranlarında

  • Aşk Bir Rüya Son Bölüm Sesli Fragmanı 19 Haziran izle

Aşk Bir Rüya 120. Bölüm Fragmanı

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir