Aşk Bir Rüya 121. Bölüm Sesli Fragmanı 20 Haziran izle

Aşk Bir Rüya 121. Bölüm Fragmanı 20 Haziran Cumartesi Aşk Bir Rüya 121. Bölüm Sesli Fragmanı 20 Haziran izle

Aşk Bir Rüyada bu akşam Vaninin yeni hamlesi tüm ev halkını karşına almasına neden olur. Bihan ve ailesinin yaşadığı evi aldığını söyleyen Vani, bir saat içinde evi boşaltmalarını ister. 120. bölüm Vani, Bihan ve ailesinin gözünün yaşına bakmaz ve evi onların elinden alır. Koşi, evin gitmesine çok sinirlenir. Şirkete de zarar gelmesinden endişelenen Koşi, Bihana kızar. Bihan ise Vani gibi kötü birini Thapkiye benzettiği için pişman olur. Şada ise evin kendi üstüne olduğunu söylemek ister ama Vani, onu alt etmeyi başarır. Diğer yandan Thapki, Vani olarak yaptığı kötülüklerden dolayı vicdan azabı yaşasa da bebeğinin acısı daha ağır basar.

Yayınlandığı dönemde ülkesinde fırtınalar estiren ve genç bir kızın hayata karşı umut dolu bakışını anlatan Thapki Pyaar Ki Aşk Bir Rüya adıyla ekrandaki yerini alıyor. Yayınlandığı süreçte birçok ödüle layık görülen Thapki Pyaar Ki, Aşk Bir Rüya adıyla sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. Başrollerini Jigyasa Singh ve Ankit Bathlanın üstlendiği Aşk Bir Rüya, izleyicilerine aşkın en masum halini gösteriyor. Kekemeliği yüzünden birçok kişinin hor gördüğü fakat içindeki neşeli çocuğu her şeye rağmen hayatta tutmayı başaran Thapkinin umut dolu öyküsü Aşk Bir Rüya ile izleyicisiyle buluşuyor.

Thapki evlilik çağına gelmiş, kekemelik sorunu olan zeki bir kızdır ve bu durumun neşe dolu uysal karakterini etkilemesine izin vermez. Ancak kekemeliği yüzünden kimse onunla evlenmek istemez. En sonunda Mishra ailesi oğulları Diwakarın onunla evlenmesini kabul eder. Diwakar ise Thapkinin kekemeliği yüzünden bu evliliği istemese de ailesinin açgözlülüğü yüzünden kabul etmek zorunda kalır. Nişan günü geldiğinde daha fazla dayanamayan Diwakar Thapkiyi terk eder. Bu duruma çok üzülen Thapki kendi içine kapanır. Fakat Thapki birkaç hafta sonra Dhruv Pandeye ait 365 adlı haber kanalında hayatını değiştirecek bir iş bulur. Yeni işinin kendisine yeni maceralar getireceğinden habersiz olan Thapkiyi neler bekliyor? Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapkinin kalpleri ısıtan öyküsü Aşk Bir Rüya Kanal 7 ekranlarında

  • Aşk Bir Rüya Son Bölüm Sesli Fragmanı 20 Haziran izle

Aşk Bir Rüya 121. Bölüm Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir