Aşk Bir Rüya 128. Bölüm Sesli Fragmanı 27 Haziran izle

Aşk Bir Rüya 128. Bölüm Fragmanı 27 Haziran Cumartesi Aşk Bir Rüya dizisi 128. Bölüm Sesli Fragmanı 27 Haziran izle

Aşk Bir Rüyada bu akşam Şada, Adetinin ayağını yaralaması için tuzak kurar. Ancak yaptığı oyunu eline yüzüne bulaştırır. Dhruv, Şadanın tuzağına takılır. 127. bölüm Şada, Dhruv ile Adetiyi birbirinden uzaklaştırmak için plan yapar. Amacı Adetiye zarar vermekken Dhruv yaralanır. Adeti, Şadanın çevirdiği oyunların farkındadır. Şadanın karşısına çıkan Adeti, kendisine verdiği zararı umursamadığını ama kocasına yapılan bir şeye tepkisiz kalmayacağını söyler. Şada, Adetinin tepkisinden iyice korkar. Öte yandan Bihan ile Kabir arasındaki rekabet sürer. Vaninin mango şekeri yemek istediğini duyan Kabir, ona bir sürü mango şekeri alır. Bihan, bunu kendince engellemek istese de başarılı olamaz. Vani, Kabir ile oynadığı oyunu daha ne kadar sürdürebilecek?

Yayınlandığı dönemde ülkesinde fırtınalar estiren ve genç bir kızın hayata karşı umut dolu bakışını anlatan Thapki Pyaar Ki Aşk Bir Rüya adıyla ekrandaki yerini alıyor. Yayınlandığı süreçte birçok ödüle layık görülen Thapki Pyaar Ki, Aşk Bir Rüya adıyla sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. Başrollerini Jigyasa Singh ve Ankit Bathla’nın üstlendiği Aşk Bir Rüya, izleyicilerine aşkın en masum halini gösteriyor. Kekemeliği yüzünden birçok kişinin hor gördüğü fakat içindeki neşeli çocuğu her şeye rağmen hayatta tutmayı başaran Thapki’nin umut dolu öyküsü Aşk Bir Rüya ile izleyicisiyle buluşuyor.

Thapki evlilik çağına gelmiş, kekemelik sorunu olan zeki bir kızdır ve bu durumun neşe dolu uysal karakterini etkilemesine izin vermez. Ancak kekemeliği yüzünden kimse onunla evlenmek istemez. En sonunda Mishra ailesi oğulları Diwakar’ın onunla evlenmesini kabul eder. Diwakar ise Thapki’nin kekemeliği yüzünden bu evliliği istemese de ailesinin açgözlülüğü yüzünden kabul etmek zorunda kalır. Nişan günü geldiğinde daha fazla dayanamayan Diwakar Thapki’yi terk eder. Bu duruma çok üzülen Thapki kendi içine kapanır. Fakat Thapki birkaç hafta sonra Dhruv Pandey’e ait 365 adlı haber kanalında hayatını değiştirecek bir iş bulur. Yeni işinin kendisine yeni maceralar getireceğinden habersiz olan Thapki’yi neler bekliyor? Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ Kanal 7 ekranlarında

  • Aşk Bir Rüya dizisi Son Bölüm Sesli Fragmanı 27 Haziran izle

Aşk Bir Rüya 128. Bölüm Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir