Dizi Fragmanları

Aşk Bir Rüya Dizisi 106. Bölüm Fragmanı Sesli 5 Haziran izle

Aşk Bir Rüya 106. Bölüm Fragmanı (5 Haziran Cuma) Aşk Bir Rüya Dizisi 106. Bölüm Fragmanı Sesli 5 Haziran izle

Aşk Bir Rüyada bu akşam Bihan Koşinin öz annesi olduğunu öğrenince büyük bir şok yaşar. Vasuyla ilgili gerçekleri öğrendiğinde yıkılan Bihan ne yapacak? 105. bölüm Koşi’nin kim olduğu sonunda ortaya çıkar. Bihan öz annesinin Koşi olduğunu öğrenince büyük bir şok yaşar. Bihan gerçekleri kabullenmek istemez. Fakat Thapkinin elindeki kanıtı görünce ne yapacağını şaşırır. Koşi oğluna babasını Vasunun öldürdüğünü söyler. Bihan duyduklarına inanmaz ve Vasu’dan gerçekleri anlatmasını ister. Vasu yaptıklarını itiraf edince Bihan neye uğradığını şaşırır. Tüm hayatı elinden alınan Bihan ne yapacak?

Yayınlandığı dönemde ülkesinde fırtınalar estiren ve genç bir kızın hayata karşı umut dolu bakışını anlatan Thapki Pyaar Ki ‘Aşk Bir Rüya’ adıyla ekrandaki yerini alıyor. Yayınlandığı süreçte birçok ödüle layık görülen Thapki Pyaar Ki, Aşk Bir Rüya adıyla sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. Başrollerini Jigyasa Singh ve Ankit Bathla’nın üstlendiği Aşk Bir Rüya, izleyicilerine aşkın en masum halini gösteriyor. Kekemeliği yüzünden birçok kişinin hor gördüğü fakat içindeki neşeli çocuğu her şeye rağmen hayatta tutmayı başaran Thapki’nin umut dolu öyküsü Aşk Bir Rüya ile izleyicisiyle buluşuyor.

Thapki evlilik çağına gelmiş, kekemelik sorunu olan zeki bir kızdır ve bu durumun neşe dolu uysal karakterini etkilemesine izin vermez. Ancak kekemeliği yüzünden kimse onunla evlenmek istemez. En sonunda Mishra ailesi oğulları Diwakar’ın onunla evlenmesini kabul eder. Diwakar ise Thapki’nin kekemeliği yüzünden bu evliliği istemese de ailesinin açgözlülüğü yüzünden kabul etmek zorunda kalır. Nişan günü geldiğinde daha fazla dayanamayan Diwakar Thapki’yi terk eder. Bu duruma çok üzülen Thapki kendi içine kapanır. Fakat Thapki birkaç hafta sonra Dhruv Pandey’e ait 365 adlı haber kanalında hayatını değiştirecek bir iş bulur. Yeni işinin kendisine yeni maceralar getireceğinden habersiz olan Thapki’yi neler bekliyor?

  • Aşk Bir Rüya Dizisi Son Bölüm Fragmanı Sesli 5 Haziran izle

Aşk Bir Rüya 106. Bölüm Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu