Aşk Laftan Anlamaz 18. yeni bölümde Hayatı zor günler bekliyor

Aşk Laftan Anlamaz 18. bölüm fragmanı yayınlandı. Show Tv ekranlarında izleyici ile buluşan Aşk Laftan Anlamaz yeni bölümde Murat ile Hayat arasında yaşananlar Hayatın yaşayacağı zor günlerin habercisi gibi gözüküyor. Aşk Laftan Anlamaz Cumartesi saat 20:00de Show Tv ekranlarında yayınlanıyor.

Ekranların merakla beklenen dizisi aşk Laftan Anlamaz 18. bölüm fragmanı yayınlandı. Nefes kesen sahneleriyle gündemden düşmeyen Aşk Laftan Anlamaz dizisi yeni bölümünde, Muratla yeni bir dünya kuran Hayatı zorlu günler bekliyor. Başrollerini Hande Erçel ve Burak Denizin paylaştığı Aşk Laftan Anlamaz 18. bölümü ile 12 Kasım 2016 Cumartesi akşamı saat 20:00da Show TVde.

AŞK LAFTAN ANLAMAZ 18. BÖLÜM FRAGMANI

AŞK LAFTAN ANLAMAZ 17. SON BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Aşk Laftan Anlamaz”ın 17. bölümünde; Murat’ın Hayat’ı Giresun yolunda durdurması ikisi için yepyeni mutlu bir başlangıç yaratsa da bu aşk büyük bir sınavın içine düşer. Hayat’ı tüm yalanlara rağmen affetmeye çalışan Murat’ın önünde şimdi bir engel daha vardır. Hayat’ın Dedesi Haşmet! İki ailenin geçmişe dayanan bağlarının da ortaya çıkmasıyla Murat, Hayat’ı tamamen kaybetme ihtimaliyle yüz yüze gelir. Haşmet ve Murat arasında yükselen savaşın galibi kim olacaktır? Ancak tüm zorluklara rağmen Hayat’ın elini bırakmayan Murat’ı beklemediği yerden gelecek başka bir darbe alt üst eder. Önce Hayat, şimdi annesi Geçmişin hatalarının bedelini Hayat ve Murat ödeyecek, ortaya çıkan sır ikisinin hayatında büyük bir kırılma yaratacaktır. Ve Hayat’ın büyük bekleyişi! Mutlu sonla mı yoksa büyük bir hüsranla mı bitecektir?

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir