Aşk Mantık İntikam 15. Bölüm Sesli Fragmanı 1 Ekim Özeti

Aşk Mantık İntikam 15. Bölüm Fragmanı izle Aşk Mantık İntikam 15. Bölüm Sesli Fragmanı 1 Ekim Özeti

Aşk Mantık İntikam 14. Bölüm özeti: Esra, Ozandan uzaklaşmak için şehir dışına gitme planı yapsa da Ozan yine karşısına çıkmıştır ve bu defa Esranın kaçacak yeri yoktur. Esra kendini Ozanla Antalyada bulur. Üstelik Ozan, Esra ve Çınarın Antalyada çalışmasının önünü kesmiştir. Uçağı Ozanın türlü oyunları yüzünden kaçırdığını öğrenen Çınar deliye döner. Bir an evvel Antalyaya gitmenin yollarını ararken beklemediği bir haberle sarsılır. Çağla ise Ozanın, Esranın peşinden gidişini gururuna yediremez. Ozan ve Esranın sonunu getirecek bir plan hazırlar. Ozan İstanbula döndüğünde Çağlaya boşanmak istediğini söyler fakat Çağlanın yaptığı hamle, Esra ve Ozanın arasına aşılması zor bir engel koyacaktır.

Bitti dediğimizde biter mi sahiden aşk? Yoksa ikinci bir şansı hak eder mi?

Esra her zamanki sabahlardan birine uyandığını sanırken bir anda Ozanın haberleriyle, televizyondaki görüntüsüyle, billboardlardaki kocaman resimleriyle çevrelenmiş bulur kendini. İki yıl önce boşandığı eski kocası Ozan her yerdedir. Hem de çok değişmiştir. Esra bıraktığında meteliğe kurşun atan Ozan bambaşka biri olmuştur artık. Çok başarılıdır, çok yakışıklıdır ve çok zengindir. Ozanın bulduğu sosyal medya uygulaması sayesinde hayatı değişirken Esra yerinde saymıştır. Esra daha bunların şokunu atlatamadan Ozanla karşı karşıya gelir. Fakat eskiden Esrayı canını verecek kadar seven Ozan yoktur artık karşısında. Soğuk, kibirli, Esraya öfke dolu bir adamdır karşısındaki.

Bu karşılaşma ikisinin de bitti sandıkları duygularını harekete geçirir. İşin tuhafı ikisi de bambaşka şeyler hatırlar evliliklerini düşününce. Esra için evlilik demek güvenli bir sığınak demektir. Babasının maceraperest ticaret hayatı yüzünden iflaslarla, hacizlerle dolu bir çocukluk geçiren Esra, babasına çok aşık olan annesinin bu aileyi ayakta tutmak için ne kadar uğraştığına tanık olmuştur. Aşk buysa ben yokum diye düşünen Esra, kendisini çok seven, güvendiği biriyle evlenmeyi kafasına koymuştur. Ozansa daha ilk görüşte Esraya sırılsıklam aşık olmuştur. Esra Ozanı görür görmez aradığı kişinin o olduğunu anlar ve kısa sürede evlenirler. Ancak Ozanın hayallerindeki işi yapabilmek için düzenli işinden istifa etmesiyle Esranın güvenli sandığı liman bir anda yerle bir olur. Ozanın yaratıcı fikirlerine bir türlü yatırımcı bulamaması yüzünden evin geçimi tamamen Esraya kalır. Esra kirayı ve faturaları ödeyebilmek için birkaç işte birden çalışmaya başlar. Annesi gibi olmamak için mantık evliliği yapan Esra annesinden beter bir hale düşmüştür. Bir süre evliliklerini ayakta tutabilmek için çabalasa da sonunda pes eder. Ama aslında her ikisi için de ayrılık nedenleri göründüğü gibi değildir.

Karşılaştıkları günün akşamında Esra arkadaşı Zeynoya geçmişte yaşadıkları için Ozandan bir özür beklediğini söylerken, Ozan yardımcısı Musaya Esranın onu zamanında nasıl da kolayca gözden çıkardığını öfkeyle anlatır. Ancak ikisinin de farkında olmadığı şey birbirlerini gördüklerinde ne kadar etkilendikleridir.

Ertesi gün Ozandan gelen telefonla Ozanın geçmişte yaşattıkları için özür dileyeceğini ve barışmak isteyeceğini zanneden Esra giyinip süslenip Ozanın ofisine gider. Ancak Ozanın niyeti bambaşkadır. Boşanırken parası olmadığı için Esraya nafaka verememiş olan Ozan içi para dolu bir zarf çıkarıp Esranın önüne koyar. Asıl niyeti para için kendisini terk ettiğini düşündüğü Esraya iyi bir ders verip canını yakmaktır. Aşağılanmak için çağırıldığını anlayan Esra zarfı yırtıp atar ve Ozana eskisinden daha da çok öfkelenerek ayrılır yanından.

Şimdi kırılan gururunu tamir etme sırası Esradadır. Ozanın şirketinin stajyer ilanını gören Esra planını yapar. İlana başvurup Ozanın şirketine girecek ve ancak Ozan eskisi gibi kendisine tekrar aşık olup ayaklarına kapandığı zaman onun hayatından çıkacaktır.

Tabii Esranın planını gerçekleştirmesi kolay olmaz. Esranın başvurusunu çöpe atan Ozan onu asla çevresinde görmek istemediğini söyler. Esra ise Ozanı nereden vuracağını çok iyi biliyordur. Bana tekrar aşık olmaktan korkuyorsun. Korkmasaydın alırdın beni işe. der. Esraya korkmadığını ispat etmek isteyen Ozan Esranın restini görür ve onu işe alır. Esra stajyer olarak girdiği şirkette Ozanın kendisini gördükçe etkileneceğini ve kısa zamanda yelkenleri indirip Esraya tekrar aşık olacağını sanmaktadır. Ancak Ozan çok değişmiştir. İşler sandığı kadar kolay ilerlemeyecektir.

Aşk Mantık İntikam 15. Bölüm Fragmanı

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir