Aşk Sanatı Filmini Full izle

Aşk Sanatı Film Fragmanı izle, Aşk Sanatı Full izle, Aşk Sanatı Filmi izle, Aşk Sanatı Filmi Full izle, Aşk Sanatı Full izle, Aşk Sanatı Filmi izle Seyret

Özet; Zoe en iyi arkadaşı Isabellee kocasıyla bir ilişki yaşamasını teklif eder. Achille ise yeni taşınan komşunu peşi sıra kovalayarak, beraber olmanın yollarını arar. Amélie ise tam bir sadakat örneğidir ve arkadaşı Isabelleden yerine getirilmesi çok zor bir istekte bulunur.

Emmanuelle de sevgilisi Paulu terk etmenin yollarını arar. Vanessa ise kocasına başka çiftlerle birlikte olurlarsa seks açısından daha da özgürleşeceklerini iddia eder!

Fransız sinemacı Emmanuel Mouret Aşk sanatını seyircilerine öğretmeye kararlı. Başrollerini Fransızların gözde oyuncuları arasında yer alan Gaspard Ulliel, Judith Godrèche, François Cluzet, Julie Depardieunun paylaştığı filmde ilişkilerin çıkmaz sokakları ve bolca aşk üçgeni mevcut!

Günümüz modern ve karmaşık kadın-erkek ilişkilerinin masaya yatırıldığı romantik komedinin senaryosu da oyuncu Emmanuel Mouretin kaleminden çıkmış..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm hakları saklıdır © 2018 sesli sohbet YüreğininSesi Arkadaşlık Sitesi