Aşk ve Günah dizisi yeni bölümü ile nefes kesecek

Aşk ve Günah dizisi yeni bölümü ile nefes kesecek Kanal D’nin günlük dizisi Aşk ve Günah yeni bölümü ile bu akşam izleyiciyi ekrana kilitleyecek. Nefes kesen sahneleryile gündemden düşmeyen Aşk ve Günah 23. hafta fragmanı yayında. İşte Aşk ve Günah yeni bölümü ve detayları

Kanal D’nin, yapımcılığını D Productions’ın üstlendiği, başrollerini; Tekin Temel, Seren Deniz Yalçın, Türkan Kılıç’ın paylaştıkları ilgiyle izlenen dizisi “Aşk ve Günah yepyeni bölümleriyle kaldığı yerden devam ediyor. Delicesine bir aşkın, sırlarla dolu hayatların konu alındığı “Aşk ve Günah” hafta içi her gün saat 10.00da Kanal Dde!

Aşk ve Günah 23. hafta fragmanı yayında! İpek, Fatma ile karşı karşıya kalıyor; Kerim, Nesrinin uzaklığından şikayet ediyor; Tuğba ve Cem ise, mutluluğa adım atıyor! Filiz ve Cüneyt, Nesrinin kıskırtması ile Kerim tarafından müştemilatta yakalanacaklarken İpek tarafından uyarılırlar!

AŞK VE GÜNAH – TIKLA İZLE

Genel Hikaye

Kerim 50’li yaşlarda, evli ve üç çocuk babası olan zengin bir iş adamıdır. Önemli bir ihaleye katılacağı gün uğradığı silahlı saldırı Kerim’in hayatındaki tüm dengelerin değişmesine sebep olacaktır. Kerim’in şoförü kendini kurşunların önüne atarak, onu ölümden kurtarmıştır. Fakat şoförün geride bıraktığı kızı Nesrin ve karısı Fatma’ya bakmak, onları koruyup kollamak artık Kerim’in boynunun borcudur.

Tüm iyi niyetiyle Nesrin ve Fatma’yı kendi evine getiren Kerim, farkında olmasa da hayatını derinden etkileyecek bir adım atmıştır. Çünkü şoförün kızı Nesrin göründüğü kadar masum değildir. Tanık olduğu varlıklı yaşamın başını döndürdüğü genç kız, Kerim’in karısı Selda’nın yerine göz diker.

Attığı her adımda aileyi dağıtmaya biraz daha yakınlaşan Nesrin’in en büyük kurbanı Selda’dır. Ancak evin hanımı Selda’nın da herkesten sakladığı büyük bir sırrı vardır. 18 yıl önce eşi Kerim’i kaybetmemek için dünyaya gelen üçüncü kızını, bir erkek çocukla değiştirmiş ve yıllarca bu vicdan azabıyla yaşamıştır.

Selda’nın bu sırrını öğrenen Nesrin’in eline büyük bir koz geçer. Aslan ailesi için bir daha hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir