Aşk ve Mavi son bölüm ardından 34. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Aşk ve Mavi yeni sezon ilk bölümü ile dün akşam ekrana geldi. Sevilen dizi Aşk ve Mavi son bölümde Mavinin bebeğini kaybetmesi aile içinde büyük bir yıkıma neden oldu. Peki Aşk ve Mavi ekrana gelen son bölüm ardından 34. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Aşk ve Mavi 33. bölümü ile ekrana geldi. Ekranların sevilen dizisi Aşk ve Mavi 33. son bölümde Mavi, bebeğini kaybetmesinin ardından büyük bir yıkım yaşar. Ali, Maviyi teselli etmek için çabalasa da Mavinin kaybı büyüktür. Cemalin ortadan kaybolması aileyi derinden yaralarken Cemale dair belirsizlikler aileyi iyice tedirgin eder. Neyseki Cemal ortaya çıkacak biraz olsun ailenin rahat bir nefes almasını sağlayacaktır. Peki Aşk ve Mavi ekrana gelen son bölüm ardından 34. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

AŞK VE MAVİ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Teknedeki kazanın üzerinden 3 ay geçmesine rağmen Cemal hâlâ bulunamamıştır. Göreçkiler, Cemal için gıyabi cenaze töreni düzenlemeye karar verirler. Mavi, konağın merdivenlerinden düşünce bebeğini kaybetmiştir. Ali, bir yandan yıkılan Maviye destek olurken bir yandan da abisi Cemalden gelecek umutlu haberi beklemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2008-2018 Tüm Hakları Saklıdır. YüreğininSesi.CoM görüntülü seslichat kameralı seslisohbet sitesi