Ana sayfa Genel Haberler Aşk Yalanı Sever 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Aşk Yalanı Sever 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

0
0

Aşk Yalanı Sever 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Aşk Yalanı Sever son bölümde, Marionun eve gelmesi iki aile arasında ki suları tekrar hareketlendirir ama sürprizler bununla sınırlı değildir.Merakla beklenen Aşk Yalanı Sever 5. bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Aşk Yalanı Sever ile ilgili son gelişmeler

Mia Yapım imzalı yeni dizi aşk Yalanı Sever son bölümüyle ekrana geldi. Başrollerinde Buse Aslan, Eren Hacısalihoğlu, Arif Erkin, Ünal Silver, Zuhal Yalçın gibi isimlerin yer aldığı Aşk Yalanı Severin merakla beklenen 5. yeni bölüm fragmanı ve son gelişmeler haberimizde.

AŞK YALANI SEVER SON BÖLÜM ÖZETİ

Yanlış anlaşılmalar Ferit ve Perinin yakınlaşmasına neden olurken, bu yakınlaşmayı fark eden Gonca tehlike çanları çalmadan Periyi hayatlarından çıkartmaya karar verir. Buna bir de Selim dahil olunca dengeler değişmeye başlar.

Diğer tarafta Marionun eve gelmesi iki aile arasında ki suları tekrar hareketlendirir ama sürprizler bununla sınırlı değildir. Eve gelen beklenmeyen misafir Aslan ailesinin zor durumda kalmasına neden olacaktır.

AŞK YALANI SEVER 5. BÖLÜM FRAGMANI

GENEL HİKAYE

Ölüm döşeğindeki Hüseyin Koçoğlu’nun son dileği, yıllar önce sahip çıkmadığı torunu Ece’nin bulunmasıdır. Bu dileği gerçekleştirmek için elinden geleni ardına koymayan diğer torunu Ferit, bir türlü Ece’yi bulamaz. Ancak olaylar, sonunda dedesine sahte bir torun bulma fikrine razı olan Ferit’in beklediği gibi gelişmeyecektir.

Ferit’le Peri’nin, Hüseyin dedeyi hayata bağlama çabası, durumun gittikçe daha çok sarpa sarmasına neden olur. Talihsiz tesadüfler, üç kişiyle başlayan yalan oyununa Aslan ailesini de dahil edince, azametli Koçoğlu Ailesinin, deli dolu Aslan Ailesiyle sınavı başlar. İki ailenin de içine düştükleri durumdan kurtulmasının önündeki en büyük engelin Hüseyin Koçoğlu olacağını ise henüz kimse bilmemektedir.

Her şey masum bir yalanla başladı. Ünlü Koçoğlu ailesinin veliahtı Ferit Koçoğlu’nun, dedesinin hayatını kurtarmak için iyi bir yalancıya; küçük yalanların ustası Peri Aslan’ın ise babasının borcunu ödeyebilmek ve yaşlı bir adamı mutlu etmek birbirlerine ihtiyacları vardı. Birbirlerinden nefret etmelerine rağmen yaptıkları kısa süreli anlaşma ikisi içinde makul görünüyordu.

Ancak Peri’nin evlere şenlik ailesini ve yaşlı bir adamın mutluluğunun bu anlaşmanın devamına bağlı olduğunu hesaba katmamışlardı.