Ana Sayfa Genel Haberler Aşk Yeniden 53. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Aşk Yeniden 53. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

0
0

Aşk Yeniden 53. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Ekranların romantik komedi dizisi olan Aşk Yenidende dün büyük heyecan yaşandı. İzleyenleri ekrana kilitleyen bölüm detayları haberimize eklendi. Seyirci en çok Aşk Yeniden 53. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorusunu merak etmeye başladı. İşte Aşk Yeniden son bölüm özeti ve yeni bölüm fragmanı haberi.

Aşk Yeniden yepyeni bölümü ile dün ekrana gelmişti. aşk Yeniden 2015 yapımlı başrollerini Özge Özpirinçci ve Buğra Gülsoyun paylaştığı Romantik komedi tadında Televizyon dizisidir.Dizinin ilk bölümü 10 Şubat 2015 yılında yayınlanmış ve reyting sıralamasında birinci olarak yayın hayatına iyi bir başlangıç yapmıştır ve 5 bölüm boyunca zirveden inmemiştir. Aşk Yeniden yeni bölüm fragmanı ve son bölüm özeti.

AŞK YENİDEN SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Fatih ve Zeynep, Ertan’ın babalık davası açtığı haberiyle büyük bir şok yaşamış ve Ertan’ın, Selim’i almak konusunda ne kadar kararlı olduğunu anlamışlardır. Ertan ise bu konudaki girişimlerine hız kesmeden devam etmekte ve avukatının verdiği akılla mücadelesini sürdürmektedir. Fatih bu durumu atlatabilmek için ilkin kaçmayı düşünse de Zeynep onu bu fikirden vazgeçirir. Nitekim Fatih ve Zeynep’in hayatında köklü değişiklikler olmak üzeredir. Çaresizce içine düştükleri durumdan kurtulmayı deneyen Fatih ve Zeynep hiç beklemedikleri bir haberle hayatlarının şokunu yaşayacaklardır… Aşk Yeniden yeni bölümüyle Salı akşamı FOXta!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz