Aşk Zamanı yeni dizinin yayın tarihi belli oldu

Aşk Zamanı yeni dizinin yayın tarihi belli oldu atvnin yeni dizisi Aşk Zamanının yayın tarihi belli oldu.

Medyalab imzalı, başrollerini Ali Ersan Duru, Burcu Binici, Yavuz Bingöl, Bekir Aksoy ve Deniz Uğurun paylaşacağı yapım, beş kızını İstanbulda zapt edemeyerek, Egede küçük bir kasabaya yerleşen otoriter bir babanın yeni yaşam yerlerine alışırken karşılaştıkları sorunları konu alıyor. Aşk Zamanı, ilk bölümüyle 2 Temmuz Perşembe atvde başlıyor!

AŞK ZAMANI DİZİSİ KONUSU
Orhan, Türkiyenin sayılı kabadayılarından biridir. Karısı Güliz, amansız bir hastalığın pençesine düşer ve ölüm döşeğindeyken Orhanı kanundışı işler yapmamaya tövbe ettirir. Orhan, karısının bu son isteğini kabul eder. Babalar meclisini toplar ve kabadayılıktan ayrıldığını açıklar. Orhana şart koşarlar: İstanbulu terk edecek, bir daha ne bu şehre ne de eski işine geri dönemeyecektir. Orhan, bu şartları kabul eder. Orhanla vedalaşmayan tek bir kişi vardır: O da ezeli rakibi olan Yahya… Orhan, Egede huzurlu bir kasaba bulur… Kızlarını da yanına alarak, bu güzelim Ege kasabasında, karısına söz verdiği gibi yeni bir hayata yelken açar. Acaba bu huzurlu kasaba, onun gibi eski bir kabadayıyı bağrına basacak mıdır? Belediye Başkanı Reyhan, Orhan kasabaya geldiğinde çok rahatsız olur.

Yapım : Medyalab

Yapımcı : Çağrı GEDİKOĞLU

Genel Koordinatör : Kayhan HAKSEVER

Yönetmen : Mahmut Bora Onur

Görüntü Yon. :Cafer Gebetaş

Senaryo : Ali Alper Erze – (alperZ)

Müzik : Hüsamettin Alp Yenier

Oyuncular : Yavuz BİNGÖL – ORHAN Deniz UĞUR – REYHAN Bekir AKSOY – TEKİN Ali Ersan DURU- FİKRET Burcu BİNİCİ – SEMA Osman ALBAYRAK- İDRİS Nihan BALYALI – EDA Sarven ÇANKAR- LEVENT Berk GÜNEŞBERK- DENİZ Müge BAYRAMOĞLU- DERYA Büşra AYAYDIN – AZRA EMRE BEY – CAN Sezgi DENİZ – İNCİ İlyas ÖZÇAKIR – KAMİL Pervin ÜNALP – NERİMAN Yavuz TOPOYAN – BAHRİ Ender Zeynep İGE – MERYEM Rüya GÜNDEREN – CEYDA Mustafa Arda ÇIRAK – ALİ

DİZİ MÜZİKLERİ: ALP YENİER

Tarih: 24 Haziran 2015 — 03:32

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2008-2018 Tüm Hakları Saklıdır. YüreğininSesi.CoM görüntülü seslichat kameralı seslisohbet sitesi