Aşkım Benim Filmini Full İzle

Aşkım Benim Film Fragmanı Full İzle, Aşkım Benim Full İzle, Aşkım Benim Filmi İzle, Aşkım Benim Filmi Full İzle, Aşkım Benim İzle, Aşkım Benim Filmi Online Full İzle Seyret

Özet: Georges Duroy, beş parasız ama yakışıklı, bekar ve oldukça çekici bir askerdir. Yoksul hayatından kurtulup zengin Paris sosyetesi içine girmeye kararlı olan Duroy, bunun en kolay biçimde asilzadelerin eşlerini baştan çıkartarak mümkün olduğunu keşfeder. Başta kendisini himayesine alanların eşleri olmak üzere genç yaşlı çıkarı olan tüm kadınları mutlu eder. Fakat içlerinden birini Clotilde de Marelle diğerlerinden daha farklı sevecektir.

Başrollerinde Alacakaranlık serisiyle dünya çapında genç kızların sevgilisi olan Robert Pattinsonı seyrettiğimiz filmin entrikacı ama bir o kadar da yalnız Paris kadınlarını ise Uma Thurman, Christina Ricci ve Kristin Scott Thomas canlandırıyor.

19yy. sonunda yaşamış en ünlü öykücülerden Guy de Maupassant’ın kaleme aldığı Bel Ami adlı romandan senarist Rachel Bennette tarafından beyazperdeye aktarılan film soyluların dünyasına geçmek için güçlü kadınların duygusal zaaflarını kullanan bir adamın hikayesini ve dönemin yaşayış tarzını aktarıyor.
Bu dönem filminin yönetmenliğini ise Declan Donnellan ve Nick Ormerod beraber üstleniyor.

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir