Asla Vazgeçmem 45. bölüm 2. fragmanı yayınlandı

Asla Vazgeçmem 45. bölüm 2. fragmanı yayınlandı SHOW Tvnin sevilen dizilerinden olan Asla Vazgeçmem 45. bölüm fragmanları yayınlandı. Yarın akşam ekrana gelecek olan Asla Vazgeçmem 45. bölüm 2. fragmanında nefes kesen sahneler yaşanacak. Asla Vazgeçmem 45. bölüm fragmanları ve tüm detayları haberimizde.

Gold Film imzalı, yapımcılığını Faruk Turgut ve Şükrü Avcının üstlendiği, oyuncu kadrosunda Tolgahan Sayışman, Amine Gülşe, Şafak Pekdemir, Ayşegül Günay, Tugay Mercan, Yonca Cevher, Hülya gülşen Irmak, Ümit Yesin ve Yağızkan dikmenin yer aldığı Asla Vazgeçmem 45. bölüm fragmanları ile 7 Nisan perşembe akşamı Show TVde.

ASLA VAZGEÇMEM 45. BÖLÜM ÖZETİ

“Asla Vazgeçmem”in 45. Bölümünde; İclal ve Nurun kaçırıldığını öğrenen Yiğit, çılgına döner. Kısa sürede bunu kimin yaptığını öğrense de, onları kurtarmanın çok kolay olmayacağını da anlar. Fatihin gizli kimliğini öğrenen Yiğit, bu kaçırma olayında onunla birlikte hareket etmeye ikna olurken, diğerlerini panikletmemek adına olayı gizli tutmaya çalışacak ancak bunda çok da başarılı olamayacaktır.

İclal ve Nur, mecburi birlikteliklerinde hem sık sık kavga edecek hem de ağır bir hesaplaşma yaşayacaklardır. Cahitden habersiz küçük bir kız çocuğu evlat edinerek eve dönüş vizesi almayı hedefleyen Nazan, karşısında çok farklı bir Cahit bulacaktır. Bu zor süreçte en büyük desteği Elmastan kurtulmak için ona oynayan Aytülden görecektir. İclal ve Nura iyiyce yaklaşan Yiğit, hayatının en zor sorusuyla sınanacaktır.

ASLA VAZGEÇMEM SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

İclal için Nuru öldürmeyi göze alan Fıratın planını Fatih bozar. Fatih olayı çözerek soluğu İclalin yanında alır. İclal hiç beklemediği yerden aldığı bu darbe ile şaşkına dönmüştür. Zaten atölye açılışına Nurun gelişi de onun için büyük bir sürprizdir.

Aşklarını gizli yaşamaya çalışan Nur ve Yiğit , ilk olarak Emine yakalanırlar. Ancak Emini asıl çıldırtan Elmasın tekrar Cahitin yanına dönmüş olduğunu öğrenmesi olacaktır. Aytül, Yağmurun hırsızlıklarını yakalayacak ancak Yiğit “kardeşimdir” diyerek Yağmurun arkasında duracaktır. Aytül, Yağmuru evden gönderemese de ona hayatı dar etmek için hiçbir fırsatı kaçırmayacaktır. Cahit, Elmasın eve dönmesiyle rahatlamıştır.

Ancak Nazanın boş durmaya niyeti yoktur, Cahite büyük bir sürpriz hazırlamıştır. Kozan Şirketinde bulunan bir dinleme cihazı büyük olayların yaşanacağının habercisi gibidir.

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir