Asla Vazgeçmem 49. yeni bölüm fragmanında heyecan dorukta

Asla Vazgeçmem 49. yeni bölüm fragmanında heyecan dorukta Asla Vazgeçmem yeni bölüm fragmanı yayınlandı! İzleyenleri ekrana kilitleyen Show TVnin sevilen dizisi Asla Vazgeçmem yeni bölüm fragmanında heyecan dorukta. İşte Asla Vazgeçmem yeni bölüm fragmanı ve detaylar

Gold Film imzalı, yapımcılığını Faruk Turgut ve Şükrü Avcının üstlendiği, başrollerinde Tolgahan Sayışman, Amine Gülşe, Şafak Pekdemir, Ayşegül Günay, Tugay Mercan, Yonca Cevher, Hülya gülşen Irmak, Ümit Yesin ve Yağızkan dikmenin yer aldığı Asla Vazgeçmem son bölümde ekrana kilitledi. Heyecanı eksik olmadığı Asla Vazgeçmem 48. son bölüm ve gelişmeler haberimizde.

ASLA VAZGEÇMEM SON BÖLÜM ÖZETİ

Asla Vazgeçmemin 48. Bölümünde; Yiğit’in İclal’e gösterdiği sahiplenme duygusu yüzünden araları gerginleşen Nur ve Yiğit, bir türlü birbirlerine dertlerini anlatamazlar. Bu zor dönemde Fatih Nur’un her an yanındadır. Fatih, Nur’u biraz da kendi hislerine kapılarak Yiğit’e karşı yönlendirecektir…

Nazan’ın evde kalmasına küçük kızın hatırına katlanan Elmas, Cahit’in ayrı bir eve çıkma teklifini de inatla reddetmektedir. Ancak Nazan’ın oyunları yüzünden Cahit ile arası bir türlü düzelememektedir. Emin’i bıçaklayan Yağmur’un eski erkek arkadaşı kayıplara karışmıştır. Olayı öğrenen Elmas, Emin için endişelenecek ve Cahit’den olayı çözmesi için yardım isteyecektir. Yiğit’e yakın olmak için kiraladığı ev Nur’un maddi sıkıntıya düşmesine sebep olmuştur. Nur bu sorununu Yiğit’e söylemeden çözmeye çalışırken yanında yine Fatih’i bulacak ve Yiğit olayı en olmaması gereken şekilde öğrenecektir.

ASLA VAZGEÇMEM 49. BÖLÜM FRAGMANI

ASLA VAZGEÇMEM DİZİSİNİN KONUSU

Sıfırdan zirveye yürümüş, hırçın bir ruh; Yiğit Kozan (Tolgahan Sayışman) . Ateşe koşan pervaneler misali, aşka inanmayan bu karanlık adama tutkun iki kadın; Biri yıllarca süren derin bir uykudan uyanan çocuğunun annesi, diğeri yıldırım aşkının büyüsüne kapılan masum bir aşık: Yiğit (Tolgahan Sayışman), İclal (Şafak Pakdemir) ve Nur (Amine Gülşe). Sevda kafesinde çırpınıp duran üç yaralı ruh. Ya kafes onları boğacak. Ya tutsaklığa yalnızca aşk ışık olacak.

OYUNCULAR:

Tolgahan Sayışman
Yiğit

Amine Gülşe
Nur

Şafak Pekdemir
İclal

Ayşegül Günay
Aytül

Tugay Mercan
Cahit

Yonca Cevher
Nazan

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir