Ana sayfa Dizi Haberleri Aslan Ailem 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Aslan Ailem 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

0
0

Aslan Ailem 3. bölüm ile ekrana geldi. TRT 1in eğlenceli dizisi Aslan Ailemde Burcu farklı bir eve taşınsa da yeni olaylar da peşinden geldi. Aslan Ailem 4. yeni bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı

Aslan Ailem 3. bölümü izleyicilere kahkaha dolu anlar yaşattı. TRT 1de Pazar akşamları ekrana gelen Aslan Ailem dizisinde Muratın sözleşmeyi Burcuya verip vermeyeceği merak konusu olmuştu. İşte merak edilen Aslan Ailem son bölüm özeti..

ASLAN AİLEM 3. BÖLÜM ÖZETİ

Aslan Ailemin bu hafta yayınlanacak üçüncü bölümünde; Burcu, Aslan Ailesinin yaşadığı fakat tapusu başkasında olan ve babasının ‘Git yerleş’ dediği çiftliğe, bavulunu alarak Burası Benim çiftliğim! Ben geldim! diyerek taşınır. Fakat bu yerleşme, elbette ki istediği gibi olmayacaktır. Bu ani gelişmeyle birlikte hem kendisinin hem de Aslan Ailesinin yaşayacağı bir sürü macera onları beklemektedir.

Hatice ve Murat aynı dakikalarda çiftliğin kendilerine ait olmadığını öğrenirler. Vedat, çiftlikle ilgili onlara yıllarca yalan söylemiştir. Vedat olanları izah etmeye çalışır ama Hatice affetmez. O yokmuş gibi davranmaya başlar. Murat ise Tayfun Olgun’un çiftliği neden babasına verdiğini sorgular.

Bu arada Hatice ve Burcu arasındaki çekişme sorunların çözülmesini imkânsız kılar. Hatice, Burcu’yu eve sokmaz. Burcu da Aslan ailesiyle birlikte kalmayı kabul etmez. Vedat ve Murat, Burcu’ya kalacak yer düşünürken, Burcu’nun bulduğu çözüm herkesi şaşırtır.

Burcu’nun şüpheli tavırlarından, babasıyla bağlantı kurduğunu düşünen Murat, gizlice Burcu’nun peşine takılır. Takip sonucunda Tayfun Olgun’a ulaşacağından emindir.

Diğer tarafta Umut, Burcu’yla babası hakkında röportaj yapmak için fırsat kollarken, kanaldaki rakibi Pelin’in aradığı büyük haber ayağına gelir. Sürpriz bir isim Tayfun Olgun’un yolsuzluk dosyasıyla ilgili röportaj vermek ister.

Burcu’nun aradığı sözleşme Murat’ın eline geçer. Şimdi Murat için vereceği karar, hayatının sınavıdır. Murat, ailesine rağmen sözleşmeyi Burcu’ya verecek mi?