magazin
magazin

Önceki gün Aslı Bekiroğlu ile birlikte Bebekte yürüyüş yaparken objektiflere yansıyan Süheyla Bekiroğluna, Kızınızın evlenmesini istiyor musunuz? sorusu yöneltildi. Ünlü oyuncunun annesi, Sürekli takipteyim. Bazen kendisini eleştiririm Mürüvvetini artık görmek isterim açıklamasını yaptı

Oyuncu Aslı Bekiroğlu, önceki gün annesi Süheyla Bekiroğlu ve köpeğiyle birlikte sahil havası aldı. Bebek’te gezen anne-kız basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

ARTIK MÜRÜVVETİNİ GÖRMEK İSTERİM

Süheyla Bekiroğlu, gazetecilerin, Aslı Hanım’ı takip eder misiniz? Evlenmesini istiyor musunuz?” sorularına, Sürekli takipteyim. Bazen eleştiririm. Mürüvvetini de artık görmek isterim. yanıtını verdi.

AŞK HAYATIM YOK

Annesinin evlilik cevabına şaşıran oyuncu, Aşk hayatım yok şu an. Köpeğim ve annem var. şeklinde konuştu.

KAREKOD NUMARASINI KULAĞINA KAZITTI

Bekiroğlu, bacağındaki dövmeyi soran muhabirlere açıklamalarda da bulundu. Aslı Bekiroğlu, Köpeğimin kulağında dövmesi var, KVM271 diye. Ben de aynısını kulağıma yaptım. dedi.

Oyuncu, böylelikle köpeğinin kulağına belediyenin yaptığı karekod numarasını kendi kulağına kazıdığını ifade etti.

SEVGİ DOLU BİR İNSANIM

Öte yandan müzisyen sevgilisi Çağrı Telkıvıran ile geçtiğimiz aylarda yollarını ayıran Bekiroğlu, daha önce kalbinin her zaman aşka açık olduğunu belirtmişti.

Aslı Bekiroğlu, hayatında biri olduğu zaman saklamayacağını söylemişti.

AŞK KRİTERLERİNİ AÇIKLAMIŞTI

Hayatına girecek kişide aradığı şartları da sıralayan Aslı Bekiroğlu, Hiç tipten yana derdim yok. Zeki olsun, komik olsun bir de beni sevsin, severim. Karaktere bakarım, yabancı damat da olsa komik, zeki ve bana hitap ederse neden olmasın? ifadelerini kullanmıştı.

Benzer Konular

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz