Atv ekranlarının yeni dizisi Rengarenk ne zaman başlıyor?

Atv ekranlarının yeni dizisi Rengarenk ne zaman başlıyor? Merakla beklenen yeni dizi Rengarenk dizisi ne zaman başlayacak? Atvnin yeni dizisi Rengarenkin oyuncu kadrosunda hangi ünlü isimler rol alıyor? İşte yeni dizi Rengarenk hakkında detaylı bilgiler.

Heyecan ile beklenen yeni dizi Rengarenk ne zaman başlıyor? ATV ekranlarında izleyicisiyle buluşmaya hazırlanan Rengarenkin çekimleri başladı. Yapımcılığını NTC Medya Mehmet Yiğit Alpin üstlendiği, yönetmenliğini Kerem Çakıroğlunun yaptığı, senaryosunu Ebru Hacıoğlu, Melek Seven ve Deniz Gürlekin kaleme aldığı Rengarenk dizisi çok yakında ATV ekranlarında izleyicisiyle buluşacak.

RENGARENK DİZİSİ KONUSU

Rengarenk Dizisinde de son dönemlerde Moda olan yabancı filmlerden uyarlama bir senaryoya yer verilecek. Julia Roberts ve Hugh Grantlı “Nothing Hill” filminden alınacak senaryo romantik komedi türüne uyarlanacak

Aşk Engel Tanımaz filminin konusu ise şöyledir. Yayın evi sahini Spike dükkanda otururken içeri dünyaca ünlü bir oyuncu Scott girer. İlk etkileşimden sonra aralarında gizli bir aşk yaşanmaya başlar; ancak kadın dünyaca ünlü bir film oyuncusu erkek ise bir kitapçıdır; ancak aşk engel tanımayacaktır.

OYUNCULAR

Selin Şekerci

Haziran 1989 İzmir doğumlu olan güzel oyuncu 27 yaşındadır. 2007 yılında Kavak Yelleri dizisinde oyunculuk hayatına başlayan Selin Şekerci daha sonra Melekler Korusun dizisinde canlandırdığı Özgür karakteri ile çok beğenildi. Kaçak Gelinler dizisinde canlandırdığı Şebnem GÜRSOY karakteri ile artık star olan Selin Şekerci son olarak Show TVde yayınlanan Aci Aşk dizisinde başrol oynasa da dizinin ömrü çok uzun olmadı.

Kaan Taşaner

1979 doğumlu olan yakışıklı oyuncu 37 yaşındadır. Konya Selçuk Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur.Samanyolu ekranlarında yayınlanan Beşinci Boyut dizisi ile televizyonlarımıza konul olan Kaan Taşener daha sonra Kuzey Güney, Fatmagülün Suçu Ne ve Diriliş Ertuğrul dizilerinde yer almıştır.

Cem Belevi

Son olarak İnadına Aşk dizisinde yer almıştır. Şarkıcı kimliği ile de tanınmaktadır.

Serenay Aktaş

İki bölüm konuk oyuncu olarak yer alacak. Biz onu Survivor yarışmasından tanıyoruz

Ümit Kantarcılar

Yakışıklı oyuncu Pis Yedili, Şehrin Melekleri gibi dizilerde rol almıştır

Açelya Devrim Yılhan

Deniz Yıldızı ve Leyla Mecnun dizilerinde rol almıştır.

Sertan Erkaçan

Son olarak Acil Aşk Aranıyor dizisinde Abidin rolü ile karşımıza çıkmıştır.

İbrahim Kendirci

Son olarak Bizim Hikaye ve Sevdaluk dizilerinde rol almıştır.

Funda Güray

Ferdi Sancar

İnci Türkay

Sihirli annem dizisinden tanırız İnci TÜRKAYı

Şebnem Doğruer

Son olarak Kavak Yelleri dizisinde rol almıştır.

Şebnem Doğruer

Şükrü Türen

Küçük Ağa dizisinde dede rolü ile ekranlara gelmiştir.

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir