Ana sayfa Dizi Fragmanları Atv’den Yeni Dizi Diğer Yarım Yakında

Atv’den Yeni Dizi Diğer Yarım Yakında

1
0

İpek Tuzcuoğlu, Orhan Kılıç, Gonca Sarıyıldız ve usta oyuncu Nevra Serezli’nin başrolünü paylaştığı, Diğer Yarım atv ekranlarından izleyicisi ile buluşmak için gün sayıyor.

Kardeş olmak, aile ve mahalle yaşamı üzerine kurulmuş, birbirinden farklı iki zıt ailenin inatlaşmasını anlatan Diğer Yarımın çekimleri Kanlıca ve Anadolu Hisarında gerçekleşiyor.

Meryemle, Ecevit ailelerinin tüm karşı çıkmalarına rağmen evlenirler. Ancak ikili kültürleri, sosyal statüleri konusunda son derece farklıdır. Aşkları haricinde birbirinden çok farklı olan Meryem ve Ecevit birkaç yıl içinde sudan bir sebeple kavga eder ve galip gelen inatları yüzünden boşanırlar. İkiz kızları olan çift mahkemenin, birini anneye, diğerini de babada kalmak üzere karar vermesi ile tamamen yollarını ayırır. İkisi de çocukları birbirine göstermemeye yemin ederler.

Kızları, kendi kültürlerine ve fikirlerine göre yetiştirirken onlara büyük bir yalan söylerler. Ancak yıllar sonra ikiz kardeşlerin kaderi İstanbulda birleşir ve birbirinden habersiz iki kız kardeş çarpışırlar. Yüzleri aynı ama yaşam tarzları taban tabana zıt kardeşler elele verir ve tüm gerçeklerinin yalana dönüştüğü o gün, bir karar verirler. Anne babalarına iyi bir ders verecek ve onları yeniden bir araya getireceklerdir.

Mehmet Yiğit Alpin yapımcılığını üstlendiği, Yönetmenliğini Veli Çelikin yaptığı, senaryosunu ise Eda Tezcan, Gülbike Sonay Ütenin yazdığı, aile ve mahalle yaşamı üzerine kurulmuş sıcak bir mahalle dizisi Diğer Yarım yakında atv ekranlarında…

Yeni Dizi Diğer Yarım fragmanı izle