film fragman haber

Aubrey Plaza, Low Spark Filmi Emily The Criminalın Kadrosunda

Aubrey Plaza, Low Spark Filmi Emily The Criminalın Kadrosunda Plaza, aynı zamanda yapımcılık görevini üstlenecek

Aubrey Plaza, yapımcı Low Spark Filmsten gelen Emily The Criminalda rol alacak. Plaza, projede aynı zamanda yapımcı olarak yer alacak. Gina Gershon ve Megalyn Echikunwoke de filmde rol alan oyuncular arasında. Film, şansını kaybeden ve borç yüküyle boğuşan Emilynin (Plaza), Los Angelesın yeraltı suç dünyasına çeken ve sonunda ölümcül sonuçlara yol açan bir kredi kartı dolandırıcılığına karışan hikayesini anlatıyor.

Film, John Patton Ford tarafından yazıp yönetiliyor. Tyler Davidson, Plaza ve Drew Sykes yapımcılar, Dexter Braff, Kevin Flanigan, Angus Wall, Kent Kubena, Lowell Shapiro ve Mike Dill ise yürütücü yapımcı olarak görev alıyorlar. Low Spark, filmi tamamen finanse ediyor. Plaza, kısa süre önce Black Bear ve Ingrid Goes Westte rol aldı ve yapımcılığını üstlendiği Happiest Seasonda rol aldı. Plaza, daha sonra iki filmde rol alacak: Jason Stathamla birlikte rol aldığı Guy Ritchienin isimsiz filmi ve galası 2021 Berlin Uluslararası Film Festivalinde yapılan Michael Cainen karşısında yer aldığı Best Sellers filmi.

Plaza, kısa süre önce, aynı zamanda yapımcılığını da üstleneceği Hulunun drama dizisi Olga Dies Dreamingn başrolü olarak anlaşma imzaladı. Ayrıca, Noah Hawleynin FX dizisi Legion ve Emmy adayı komedi Parks & Recreationda oynadığı rollerle tanınıyor.

Gershon, daha sonra Eli Roth ve Lionsgaten merakla beklenen popüler video oyunu Borderlands uyarlamasında Moxxi olarak görülecek. Bu yılın ilerleyen zamanlarında Adam McKayin Dont Look Up filminde Cate Blanchett, Leonardo DiCaprio ve Jennifer Lawrenceın karşısında yer alacak. En son Woody Allenın Rifkins Festival filminde Wallace Shawnla birlikte rol aldı.

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir