Ay Tutulması 12. Bölüm Fragmanı izle

Ay Tutulması 12. Bölüm Fragmanı izle Ay Tutulması 12. Bölüm izle Ay Tutulması 12. Bölüm Fragmanı izle Ay Tutulması 12. Bölüm izle Ay Tutulması 13. Bölüm Fragmanı izle Ay Tutulması Son Yeni Bölüm Fragmanı izle Seyret

Ay Tutulması 11. Bölüm Özeti

KAYIP YÜZÜĞÜN PEŞİNDE OLAN ŞEVKET, GİZLİCE LEYLA’IN EVİNE GİRER. ORADA ONU ŞOK EDİCİ BİR GERÇEK BEKLEMEKTEDİR.
Kayıp yüzüğünün peşinde olan Şevket, onu aldığından şüphelendiği Leylanın evine gizlice girer. Orada yüzük yerine bir bavul bulur. Bavulu karıştıran Şevket hiç ummadığı bambaşka bir gerçekle karşı karşıya kalır. Leylanın sürekli etrafında dolanmasından sıkılan Ayla, eve dönüp bir de onun orada işe başladığını öğrenince kıyameti kopartır. Ancak Leylayı evden göndermek sanıldığı kadar kolay değildir. Leyla kendisine sert çıkan Ayladan geri kalmaz ve onu tehdit eder. Süreyyanın yıllar önce ölen babası Kemal Gürcana ait kayıp silahın Hasanın üzerinden çıkması, herkesi şaşırtır. Hasanın Sürreya’nın babasının katili olabileceği ihtimali doğarken, onun ailesine bankada yüklü miktarda para bırakması şüphelerin iyice artmasına neden olur. Öğrendiklerini hazmedemeyen Süreyya ise babasının katilinin kızı olduğunu düşündüğü Aylaya karşı harekete geçer. Şevket ile arası açık olan Veysel, Kenanın sahilde kimin ile öpüştüğünü bulmaya çok yaklaşmıştır. Aynı çatıda yaşarken birbirlerinden daha fazla kaçamayan Ayla ile Kenan ise çok büyük bir risk alarak kendilerini duygularına teslim ederler. Metin, Şevket ile buluşur ve ona hayatını tamamen değiştirecek bir zarf verir.

Ay Tutulması 10. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır.

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir