Ay Tutulması 4. Bölüm Fragmanı izle

Ay Tutulması 4. Bölüm Fragmanı izle Ay Tutulması 4. Bölüm izle Ay Tutulması 4. Bölüm Fragmanı izle Ay Tutulması 4. Bölüm izle Ay Tutulması Son Bölüm Fragmanı izle Seyret

Ay Tutulması 3. Bölüm Özeti; KENAN VE ŞEBNEM ALEVLER ARASINDA KALIR.ŞEVKET SÜPRİZ BİR KARAR VEREREK HERKESİ ŞAŞIRTIR.

Evde kimsenin olmadığını zanneden Ayla büyük bir çılgınlık sonrası evi ateşe verir. Kenan ve Şebnem alevler arasında kalır. Bilmeden Aylanın öfkesine kurban olan Şebnem ve Kenan yangından kurtulmayı başarabilecekler mi?

Kızını aramaya devam eden Leyla, onu emanet ettiği kadına verdiği değerli kolyeyi Aylanın annesinin boynunda gördüğünde onun peşine düşer. Kızının yakınlarında olduğuna emin olan Leylanın umudu tekrar canlanmıştır. Kızının nerede olduğuna dair ip uçlarını bir araya getirmeye uğraşan yüreği evlat hasreti ile yanan Leyla, hiç beklemediği bir gerçekle yüz yüze gelir.
Kenanı evlilikten vazgeçiremeyeceğini anlayan Ayla, ise taktik değiştirir. Ancak bu yeni taktik Ayla’nın ailesi ile onu karşı karşıya getirir. Şevket ise sürpriz bir karar vererek herkesi şaşırtır.

Ay Tutulması 4.  Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır.

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir