Ay Yapım dan Bu Şehir Arkandan Gelecek için Saadet Işıl Aksoy kararı

Ay Yapım’dan sürpriz açıklama Ay Yapım‘dan Kerem Bürsin‘in yeni dizisi Bu Şehir Arkandan Gelecek için Saadet Işıl Aksoy açıklaması.

Ay Yapım, yeni projesi ‘Bu Şehir Arkandan Gelecek’ için prensipte anlaştığı ünlü oyuncuyla ilgili önemli bir açıklama yaptı. Daha önce anlaştıklarını açıkladıkları ve yeni dizide Kerem Bürsin’in partneri olarak duyurulan Saadet Işıl Aksoy‘la ilgili sürpriz bir gelişme yaşandı.

Ay Yapımın yeni dizisi Bu Şehir Arkandan Gelecek için prensipte anlaştığı ünlü oyuncu Saadet Işıl Aksoy’un dizinin kadrosunda yer almayacağı açıklandı.

AY YAPIMIN O AÇIKLAMASI

Ülkemizi yurt dışında yer aldığı projelerde başarı ile temsil eden Saadet Işıl Aksoy ile yeni projemiz Bu Şehir Arkandan Gelecek için prensip olarak anlaşmıştık.

Kendisinin 2016 yılı başında, Türkiye’ye dönmeden önce görüşmeleri başlayan önemli bir uluslararası projenin çekimlerinin son karar aşamasının dizimizin çekim tarihi ile çakışması dolayısıyla Saadet Işıl Aksoy ile birlikte zor bir karar aldık.

Saadet Işıl Aksoy, Kasım ve Aralık aylarında bahsi geçen proje için yurt dışında olacak, Ocak ayı itibariyle ise Türkiye’ye dönerek Ay Yapım’ın yeni ve farklı projesinde yer alacaktır.

Tarih: 11 Kasım 2016 — 00:01

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2008-2018 Tüm Hakları Saklıdır. YüreğininSesi.CoM görüntülü seslichat kameralı seslisohbet sitesi