Azra Akına SAATi sormayın

Kıvanç Tatlıtuğla evlilik hazırlıkları yaptığı iddia edilen Azra Akın son günlerde Saat kaç sorusuna çıldırıyor.

Nedeni de Beren Saatin eski set arkaşı Tatlıtuğu gördüğü yerde sarmaş dolaş gazetecilere poz vermesi.

Eski dünya güzeli, yeni jüri üyesi Azra Akın bir dönem büyük aşk yaşadığı ancak daha sonra ayrıldığı erkek arkadaşı Kıvanç Tatlıtuğ’la yeniden birleşti. Çift gazetecilere birliktelikleri hakkında bilgi vermekten kaçınsada yakın dostları Akın ve Tatlıtuğ’un sürpriz yaparak evleneceklerini bile söylüyor.

BAŞBAŞA YEMEK İDDİASI

Bugünlerde popülerliğin zirvesinde olan Azra Akın sanal alemde yapılan Saat Kaç sorularına çıldırıyor. Çünkü Kıvanç Tatlıtuğ’un bir dönem Aşk-ı Memnu dizisinde rol arkadaşı olan Beren Saat, yakışıklı oyuncuyu her gördüğü yerde gazetecilere beraber poz veriyor. Sarmaş dolaş görüntüleri gazetelerde gören Akın ise adeta çılgına dönüyor. Samimi pozlara üzülen Azra Akını yıkan bir diğer dedikodu ise Kıvanç ve Berenin Kilyosta baş başa yemek yemeleri. Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ cephesinden ise henüz konuyla ilgili bir açıklama gelmedi. Azra Akın ise her zamanki sessizliğini korumakta kararlı görünüyor.

Özel hayatımla ilgili konuşmam

Kıvanç Tatlıtuğ önceki gün bir mekan çıkışı gazetecilerin Azra Akınla ilişkilerini sormasına sinirlendi. Tatlıtuğ Arkadaşlar ben özel hayatımla ilgili konuşmadım. Konuşmam da. Bu benim prensibim. Lütfen anlayışlı olun dedi.

Tarih: 12 Kasım 2011 — 14:09

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2008-2018 Tüm Hakları Saklıdır. YüreğininSesi.CoM görüntülü sesli chat kameralı sesli sohbet sitesi