Baba Candır 36. yeni bölüm fragmanında sürpriz teklif

Baba Candır 36. yeni bölüm fragmanında sürpriz teklif TRT 1 ekranlarının sıcacık aile dizisi “Baba Can’dır”ın 36.Bölümünde Haluk serbest bırakılır. Ece Haluk’a ona tekrar yalan söylediği için küser. Baba Candır 36. bölüm fragmanı ve son gelişmeler haberimizde

Baba Candır geçtiğimiz pazar akşamı yayınlanan son bölümün hemen ardından 36. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yönetmenliğini Yusuf Pirhasan’ın, senaristliğini ise Tayfun Güneyer’in üstlendiği; Başlıca rollerde Settar Tanrıöğen, Uraz Kaygılaroğlu, Tülay Bursa, Berna Koraltürk, Özgün karaman, Melis Tüzüngüç, Tolga Pancaroğlu, Dila Bayrak, Mehmet Ulay, Mehtap Altunok, Cengiz Tangör, Selda Özbek Orpak, Fırat Albayram ve Ertunç Tuncer’in yer aldığı Baba Candır yeni bölümü ile 1 Mayıs Pazar günü izleyiciyle buluşacak.

BABA CANDIR 36. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

TRT 1 ekranlarının sıcacık aile dizisi “Baba Can’dır”ın 36.Bölümünde Haluk serbest bırakılır. Ece Haluk’a ona tekrar yalan söylediği için küser. Haluk Ece’ye kendini affettiremeyince ona inat olsun diye Damla’yı işe alır. Damla’nın onsuz mutlu bir hayat sürdüğünü gören Michael ülkesine geri döner. Emrecan ve Ceylan Müjde’nin pastanesini devralmak için gereken parayı denkleştirmeye çalışırlar. Şebo ve Ece Haluk’a olan kızgınlıklarında birleşip arkadaş olurlar. Haluk Şebo ve Levent’ten aynı anda kurtulmak için ikisinin arasını yapmaya çalışır.

Salih Emrecan ve Ceylan’a destek olmak amacıyla karısı için aldığı araziyi satmaya karar verir. Ceylan ise yardım için Rüzgar’a başvuracaktır.

ECE HALUKUN EVLENME TEKLİFİNİ KABUL EDECEK Mİ?

Haluk Ece’ye kendini affettirmek için süpriz bir evlenme teklifi hazırlar. Bu teklifi duyan bir yabancı Haluk’un hayatına girip hayatını altüst edecektir.TRT1 ekranlarının ilgiyle izlenen dizisi “Baba Candır” da bu hafta Ece Haluk’un teklifini kabul edecek mi? Emrecan ve Ceylan pastaneyi devralabilecek mi? Haluk’un hayatına kim girecek?

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir