Ana Sayfa Genel Haberler Baba Candır 41. bölüm sezon finali fragmanı yayınlandı

Baba Candır 41. bölüm sezon finali fragmanı yayınlandı

0
0

Baba Candır 41. bölüm sezon finali fragmanı yayınlandı TRT 1 ekranında yayınlanan komedi dizisi Baba Candır 41. bölüm fragmanı yayınlandı. Pazar akşamları ekrana gelen Baba Candır 41. bölüm sezon finali fragmanında neler yaşanacak? Baba Candır 41. bölüm fragmanı ve merak edilen detaylar haberimizde

Baba Candır, What Happens To My Family Kore Uyarlamalı TRT 1de yayınlanan komedi dizisidir. Başrollerinde, Settar Tanrıöğen, Melis Tüzüngüç, Uraz Kaygılaroğlu, Berna Koraltürk ve Özgün karaman oynamaktadır. İlk bölümü 2 Ağustos Pazar akşamı saat 20.00de TRT 1de ekrana gelmiştir. Olaylar Ceylan isimli bir kız ve Emrecan isimli bir erkeğin birbirlerine 11 sene önce verdiği bir söz ile başlar. Ancak bu söz Emrecan için çoktan unutulmuştur. Baba Candır 5 Haziran Pazar saat 20:00da 41. bölüm fragmanı ile TRT 1 ekranında…

BABA CANDIR 41. BÖLÜM ÖZETİ

TRT 1 ekranlarının sıcacık aile dizisi “Baba Candır’ın 41.Bölümünde herkesi evlilik telaşı sarar. Ece, Haluk, Ceylan ve Emrecan nikah günü almak için uğraşırlar. Çifte düğünü hangi tarafın karşılayacağı aileler arasında karışıklığa sebep olur.

Ceylan ve Ece gelinlik bakarken başlarına bir kaza gelir ve Ceylan çok pahalı bir gelinliği almak zorunda kalır. Gelinliği tamir ettirip iade etmek isteyen kızlar Nermin ve Bahar’ın yardımını isterler. Nermin ve Bahar’ın yardımı işleri daha da içinden çıkılmaz hale getirecektir. Kocasını, evini, ve sosyetede ki yerini kaybeden Müjde intihara kalkışır. Müjde’nin intiharı Adnan ile arasının yumuşamasına neden olur.

BABA CANDIR 41. BÖLÜM FRAGMANI

Herkesten özür dileyen Müjde Aslı’nın ona verdiği haber ile büyük bir sınavdan geçecektir. Salih kınaydı, düğündü koştururken hastalığı şiddetlenir. Güzel başlayan düğün günü Salih’in hastalığının nüksetmesi sonucu güzel devam edebilecek midir?
Adnan Müjde’yi affedecek mi? Aslı’nın haberi ne? Düğünde yaşayacakları kötü sürpriz ne? Hepsi “Baba Candır”41. Sezon finali bölümünde.

BABA CANDIR 41. BÖLÜM 2. FRAGMANI

BABA CANDIR SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

TRT 1 ekranlarının sıcacık aile dizisi “Baba Candır’ın 40.Bölümünde Haluk Ece’yi ve annesini affeder. Haluk’un kazasından sonra yumuşayan Salih, Haluk’a Ece’yi istemeye gelmesini söyler. Ceylan’ın dedesi Emrecan’ı şeflik sınavına tabi tutar. İsteme günü aksilikler Haluk’un peşini bırakmaz. Haluk lanetlendiğini düşünmeye başlar. Nermin saçının kırmızıya boyanmasında Müjde’nin parmağı olduğunu öğrenir ve intikam planı yapar. Levent’in gelişi ortalığı karıştırır. Levent’ten Emrecan’ın başkasıyla evli olduğu öğrenen Mehmet Dede Ceylan’ı alıp Ürgüp’e dönmek ister. Salih Levent’in Ece ile olan ilişkisini öğrenir. Salih kendisine yalan söyleyen Ece ve Nermin’e çok kızıp bir süre gözüne gözükmemelerini söyler ve istemeyi iptal eder. Salih’in hastalığı şiddetlenir. Adnan Salih’in hastalığını daha detaylı araştırmaya karar verir. Emrecan Ceylan’ı istemek için Mehmet Dede’yi, Haluk Ece’yi istemek için Salih’i ikna etmeye çalışır. Çifte isteme gerçekleşecek midir?

Salih Ece’yi affedecek mi? Haluk Ece’yi isteyebilecek mi? Emrecan Ceylan’a layık olduğunu Mehmet Dede’ye kanıtlayabilecek mi? Salih’in sağlık durumu ne olacak ? “Baba Candır”40.bölümde.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz