Babam Sağolsun 3. Bölüm Fragmanı izle

0
0

Babam Sağolsun 3. Bölüm izle Babam Sağolsun 3. Bölüm Fragmanı izle Babam Sağolsun 3. Bölüm izle Babam Sağolsun 3. Bölüm Fragmanı izle Babam Sağolsun Son Yeni Bölüm Fragmanı izle

ATV’den yepyeni bir komedi; ‘Babam Sağolsun!’ Çocuklar büyüdü… Peki ya sorunlar? Babam Sağolsun kalabalık bir ailede anne ve babanın her geçen gün karşısına çıkan yeni dertlerle mücadelesini anlatıyor. Bu mücadele, en sıcak ve en eğlenceli diyaloglarla karşımıza geliyor. Başrollerini Settar Tanrıöğen (Ali Usta) ve Melek Baykal’ın (Hayriye Hanım) paylaştıkları Babam Sağolsun, geleneksel aile yapımıza hoş bir pencereden baktırıyor. Dizide herkes, herşey taban tabana zıt… İşte eğlence tam da burada başlıyor… Börekçi dükkanı olan Ali Usta’nın çocukları için ayrı ideali, çocukların ise babalarının bu idealine uymayan ayrı hayalleri var. Dişçi olmasını beklediği kızı müzisyen, börekçi olmasını ve kendi mesleğini devretmek istediği oğlu, farklı yaşamların peşinde… Hayriye Hanım ise ataerkil aile yapısını bozmayan anne rolüyle karşımızda; “babanız bilir….” börekçisini bırakmayı düşlediği oğlu dükkandan ayrılmayı planlıyor. Evlenmesini beklediği kızı ise inatla beyaz atlı prensini bekliyor. Hayırsız damadı ile de başı dertte olan Ali Usta bu büyük aileyi birarada tutmak için sürekli çaba sarfediyor. Anne Hayriye ise her Türk ailesinde olduğu gibi tüm bu çatışmaların ortasında arabulucuk görevi üstleniyor. Bu bir kuşak farkı… Geleneksel mi? Modern mi? Börekçide de işler çok farklı değil.. Hala taş fırında börek pişirmeye devam eden Ali Usta, çevresinden gelen tüm yenilenme çağrılarına da kulaklarını tıkamış durumda. Çünkü böreğin iyisi ona göre sadece taş fırında pişer. Geleneksel üretim yöntemlerini ve kaliteyi savunan küçük esnafla, modern yöntemlere geçerek büyümeyi seçen esnafın çatışması… Babam Sağolsun, günümüz Türk Ailesinin ve esnafının karşılaştığı sorunları neşeli bir dille anlatan, müptelası olacağınız yepyeni komedi diziniz olacak.

Babam Sağolsun 2. BÖLÜM ÖZETİ

Ali Usta ile oğlu İsmail arasındaki gerilim büyüyor. İsmail, taş fırının derdinden çok sıkılmıştır… Sabahları erken kalkmak, odun taşımak vs… Taş fırının derdinden kurtulmak için elektrikli fırına ihtiyaç vardır. Ancak Ali Usta elektrikliye geçmeme konusunda çok kararlıdır. Taci ise, Ali Usta’ya fark ettirmeden elektrikli fırın alınması konusunda İsmail’i ikna eder. Ancak elektrikli fırın almak için para bulmaları gerekir. İsmail, annesi Hayriye Hanım’dan yardım ister.

Hayriye Hanım kızı Zeynep’i evlendirmeyi kafasına takmıştır. Bu konudaki en büyük yardımcısı on numara Ayten, Zeynep’e yeni bir talip olduğunu söyler. Tek sorun çocuğun, Zeynep’e çaktırılmadan tanıştırılmasıdır. Bunun için Hayriye ve Ayten güzel bir plan hazırlar…

Deniz üniversite sınavında babasının istediği dişçiliği yazmamaya kararlıdır. Deniz’in başka idealleri vardır. İdeallerini Ali Usta’ya fark ettirmeden hayata geçirmek ister.

Babam Sağolsun 3. Bölüm Fragmanı izle

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz