Ana Sayfa Dizi Fragmanları Babam Sağolsun 8. Bölüm Fragmanı izle

Babam Sağolsun 8. Bölüm Fragmanı izle

0
0

Babam Sağolsun 8. Bölüm Fragmanı izle Babam Sağolsun 8. Bölüm izle Babam Sağolsun 8. Bölüm Fragmanı izle Babam Sağolsun 8. Bölüm izle Babam Sağolsun 8. Bölüm Fragmanı Seyret Babam Sağolsun Son Yeni Bölüm Fragmanı izle Seyret

Babam Sağolsun 8. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır.

ATV’den yepyeni bir komedi; ‘Babam Sağolsun!’ Çocuklar büyüdü… Peki ya sorunlar? Babam Sağolsun kalabalık bir ailede anne ve babanın her geçen gün karşısına çıkan yeni dertlerle mücadelesini anlatıyor. Bu mücadele, en sıcak ve en eğlenceli diyaloglarla karşımıza geliyor. Başrollerini Settar Tanrıöğen (Ali Usta) ve Melek Baykal’ın (Hayriye Hanım) paylaştıkları Babam Sağolsun, geleneksel aile yapımıza hoş bir pencereden baktırıyor. Dizide herkes, herşey taban tabana zıt… İşte eğlence tam da burada başlıyor… Börekçi dükkanı olan Ali Usta’nın çocukları için ayrı ideali, çocukların ise babalarının bu idealine uymayan ayrı hayalleri var. Dişçi olmasını beklediği kızı müzisyen, börekçi olmasını ve kendi mesleğini devretmek istediği oğlu, farklı yaşamların peşinde… Hayriye Hanım ise ataerkil aile yapısını bozmayan anne rolüyle karşımızda; “babanız bilir….” börekçisini bırakmayı düşlediği oğlu dükkandan ayrılmayı planlıyor. Evlenmesini beklediği kızı ise inatla beyaz atlı prensini bekliyor. Hayırsız damadı ile de başı dertte olan Ali Usta bu büyük aileyi birarada tutmak için sürekli çaba sarfediyor. Anne Hayriye ise her Türk ailesinde olduğu gibi tüm bu çatışmaların ortasında arabulucuk görevi üstleniyor. Bu bir kuşak farkı… Geleneksel mi? Modern mi? Börekçide de işler çok farklı değil.. Hala taş fırında börek pişirmeye devam eden Ali Usta, çevresinden gelen tüm yenilenme çağrılarına da kulaklarını tıkamış durumda. Çünkü böreğin iyisi ona göre sadece taş fırında pişer. Geleneksel üretim yöntemlerini ve kaliteyi savunan küçük esnafla, modern yöntemlere geçerek büyümeyi seçen esnafın çatışması… Babam Sağolsun, günümüz Türk Ailesinin ve esnafının karşılaştığı sorunları neşeli bir dille anlatan, müptelası olacağınız yepyeni komedi diziniz olacak.

Babam Sağolsun 7. BÖLÜM ÖZETİ

Rahşan’ın tatil öncesi hazırlıkları Hayriye’yi de etkiler. Birlikte solaryuma giderler. Solaryum’da kararan Hayriye, bu tip şeylere hiç hoş bakmayan Ali Ustadan durumu gizlemeye çalışır.

Deniz interrail ile avrupa turuna erkek arkadaşıyla gitmek ister. Ama babasından izin isteyemez, çareyi ona mektup yazmakta bulur. Tüm aile, zehir zemberek olan bu mektubun Ali ustanın eline geçmemesi için engel olur.

Zeynep ise hayatında ilk defa bir erkekle görüntülü görüşme yapacaktır. Bunu öğrenen Hayriye ve on numara Ayten konuşmaya dahil olunca son derece komik bir durum ortaya çıkar.

Hayriye’nin altın günün börekçide yapması da ayrı bir krize yol açar. Çünkü aynı gün börekçiye ziyarete ünlü bir gurme gelir.

Babam Sağolsun 8. Bölüm Fragmanı izle

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz