Babam ve Ailesi Dizisi 2. bölüm yeni fragmanı yayınlandı izle

Babam ve Ailesi Dizisi 2. bölüm yeni fragmanı yayınlandı izle Kanal D’nin yeni dizisi Babam ve Ailesi’nin 2. bölüm 1. fragmanı yayınlandı.

Başrollerinde Bülent İnal, Ayça Bingöl, Ceyda Düvenci, Sercan Badur ve Erdem Akakçe’nin yer aldığı, yönetmenliğini Nihat Durak’ın üstlendiği Gold Film – Faruk Turgut imzalı iddialı dizi 19 Eylül Pazartesi akşamı ilk bölümüyle ekranlara geldi. Senaryosunu Onur Uğraş ve Murat Uyurkulak’ın kaleme aldığı ve çekimleri Adana’da devam eden Babam ve Ailesi’nin 2. bölüm fragmanı da yayınlandı.

BABAM VE AİLESİ KONUSU NEDİR?
Tanınmış işadamı Kemal İpekçi, İstanbul’da karısı Suzan, çok sevdiği çocukları Mert ve Çiçek ile imrenilecek bir hayat sürerken, Kemal İpekçi’nin oğlu Mert’in başından geçen bir olay ile Adana’da kimselerin bilmediği bir ailesi daha olduğu ortaya çıkar. Gençlik aşkı Nilgün ve ikizleri Kadir ile Hasret o güne kadar Adana’da gözlerden uzak yaşamışken, Kemal de yıllarca ikili bir hayat sürmek zorunda kalmıştır. Ancak gerçekler açığa çıktıktan sonra Kemal hem yarım kalan aşkına hem de çocuklarına sahip çıkmak için hiç beklemediği olaylarla savaşmak zorunda kalacaktır.

Künye

Yapım: Gold Production

Yapımcı: Faruk Turgut

Genel Koordinatör: Ahsen Tüzün

Yönetmen:Nihat Durak

Senaryo : Onur Uğraş, Murat Uyurkulak

Görüntü Yönetmeni : Hüseyin Tunç

Sanat Yönetmeni : Özü Doğrucici

Oyuncular : Ayça Bingöl (Nilgün), Bülent İnal (Kemal), Ceyda Düvenci (Suzan), Sercan Badur (Mert), Erdem Akakçe (Fadıl), Emel Göksu (Macide), Caner Şahin (Kadir), Eva Dedova (Ece), Sera Kutlubey (Hasret), Can Albayrak (İbo) , Zeynep Doğa Doğuşlu (Çiçek), Hakan Altuntaş (Rıza), Sezin Bozacı (Emine), Ecem Simge Yurdatapan (Yelda), İlker Özer (Kerim), Kubilay Karslıoğlu (Ahmet), Fulya Ünvan (Filiz), Emre Başer (Dr.Orhan), Tuna Kırlı (Spor Hocası), Taygun Sungar (Caner)

Güncellenme Tarihi: 20 Eylül 2016 — 14:36

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2008-2018 Tüm Hakları Saklıdır. Frontier Theme