Bahse Var Mısın Filmini Full izle

Bahse Var Mısın Film Fragmanı izle, Bahse Var Mısın Full izle, Bahse Var Mısın Filmi Full izle, Bahse Var Mısın Full izle, Bahse Var Mısın Filmi Seyret

Özet & detaylar Beth Raymer, Floridada bir striptiz kulübünde dans etmektedir. Las Vegasta bar garsonu olarak iş bulunca buradan ayrılır; yine de hayalindeki kariyer fırsatı olmasa da fazla seçeneği de yoktur.

Profesyonel bir bahisçi olan Dink ile tanışınca, yeni bir iş teklifi de karşısına çıkar: tek yapacağı şey güçlü sayısal hafızasını kullanarak Dinkin şirketinin şans meleği olmaktır.

Kısa zamanda Beth gerçekten Dinke büyük şans getirir ama bu arada oyun bozan karısı Tulip çoktan ikisini kıskanmaya başlamıştır. Bu arada oldukça masum bir erkek arkadaş edinen Beth, Dink’ten ve şirketten ayrılarak Jeremy ile New York’a gider.

Burada bulduğu işse yine bir takım yasa dışı işler yürüten Rosienin ekibi için çalışmaktır. Fakat işler sarpa sarar ve Jeremynin başı belaya girince Beth, Dink’ten tekrar yardım ister.

Komedi türündeki filmin yönetmenliğini Stephen Frears üstlenirken, senaryo D.V. DeVincentise ait. Oyuncu kadrosunda ise Rebecca Hall, Bruce Willis ve Catherine Zeta-Jones gibi parlak isimler yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2008-2018 Tüm Hakları Saklıdır. YüreğininSesi.CoM görüntülü seslichat kameralı seslisohbet sitesi