Dizi Fragmanları

Baht Oyunu Dizisi 9. Bölüm Sesli Fragmanı 17 Ağustos Özeti

Baht Oyunu 9. Bölüm Fragmanı yayınlandı izle Baht Oyunu 9. Bölüm Sesli Fragmanı 17 Ağustos 2021 salı kanald Özeti

Baht Oyunu 8. Bölüm özeti: Ada Boraya söylediği yalanı açıklar. Böyle bir yalanı kabul edemeyen Bora, Adayı bir daha görmek istemediğini söyler.

Ada Boraya söylediği yalanı açıklar. Böyle bir yalanı kabul edemeyen Bora, Adayı bir daha görmek istemediğini söyler.

Ada, Boradan duyduğu sözlerin ağırlığıyla yeniden şirkete girip Boraya kendisini kanıtlamak ister. Şirkete dönmek için de Rüzgarla konuşur. Rüzgar, Adaya yardım etmekten başka çaresi olmadığı için soluğu Tuğçenin yanında alır. Rüzgar hangi bahaneyle Tuğçeden Adayı işe geri almasını isteyecektir?

Ada, herkesi şaşkına çeviren bir görevle şirkete geri döner. Otoritesinin zedelenmesinden rahatsız olan Bora, Adayı zorlamaya niyetlidir. Tuğçeyle ikisine imkânsız bir görev verir. Ünlü pop ikonu Kuzey Batıyla röportaj yapmazlarsa ikisi de işinden olacaktır.

Ada bir yandan verilen görevi yerine getirmeye uğraşırken diğer yandan içinde Rüzgarla isimlerinin yazdığı yüzüğü aramaya koyulur…

Ada ve Tuğçe, Kuzey Batı röportajına dair planlarını devreye sokarlar. Kuzeyi şirkette gören Bora şaşkındır. Bora, Kuzeyin Adaya gösterdiği yakınlığa dair rahatsızlığını gizleyemez.

Baht Oyunu yeni bölümleri ile her Salı Kanal D de

Baht Oyunu 9. Bölüm Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu