Bakan kızı Muhteşem Yüzyılda oynayacak

Eski Devlet Bakanı Yüksel Yalovanın kızı Melike İpek Yalova, Muhteşem Yüzyıl kadrosuna katıldı.

Muhteşem Yüzyıl dizisi kadrosuna sürpriz bir isim daha kattı. Eski Devlet Bakanı Yüksel Yalova’nın kızı olan Melike İpek Yalova, Kastilya Prensesi Isabella Fortuna karakterini canlandırmak üzere diziye dahil oldu. Yalova, dizinin genel koordinatörü Nermin Eroğlu tarafından Bebek’te bir balıkçıda keşfedildi.

HER ŞEY BALIKÇIDA BAŞLADI

Türkan Şoray’a benzerliğiyle dikkat çeken Yalova, Bir arkadaşımla Bebek’te bir balıkçıya gitmiştim. Mehmet Günsür, Meral Okay ve Muhteşem Yüzyıl’ın genel koordinatörü Nermin Eroğlu’da oradaydı. Eroğlu yanıma gelerek bana kartını verdi. Çok şaşırdım ve çok heyecanlandım dedi.

HÜRREM’E RAKİP OLACAK

Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünün ardından Roma La Sapienza Üniversitesi’nde Uluslararası Politikalar ve Kriz Yönetimi’ üzerine master yapan Yalova, ilerleyen bölümlerde Hürrem Sultan’a rakip olacak. Babasının kendisini çok desteklediğini belirten Yalova, Babam hukuk fakültesi mezunu ve de aynı zamanda konservatuarlı bir insan. Yıldız Kenter’in öğrencisi
olmuş. Bu sektörü ve bu işi bildiği için bu kadar iyi bir ekip arasında işe başlamanın çok büyük bir şans olduğunu söyleyerek beni destekledi dedi.

Tarih: 28 Eylül 2011 — 21:27

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2008-2018 Tüm Hakları Saklıdır. YüreğininSesi.CoM görüntülü seslichat kameralı seslisohbet sitesi