Bakan Müezzinoğlu Yahu arkadaş, komik olma

Yazar: ,

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Bunlar hiç utanmadan, sıkılmadan milletin karşısına hayır deyin diyerek çıkıyor. Niye;hayır, senin tuzakların devam etsin diye mi. Tayyip Erdoğan diktatör olacakmış; Yahu arkadaş, komik olma dedi.

DHA

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Sultangazide düzenlenen Rumeli-Balkan Buluşması etkinliğine katıldı. Konuşmasında 16 Nisanda yapılacak referanduma değinen Bakan Mehmet Müezzinoğlu, Milletin yüzde 50sinden fazlası ne diyorsa o olacak. Bunun karşısında nasıl durursun. Daha güçlü milli irade, daha güçlü bir milletin sistemi olacak. Çünkü bugüne kadar milletin sistemi değildi. Ne zaman isterlerse milletin ümüğünü sıkacaklar ama onlara kimse dokunmayacak. Yok kardeşim, millete kimse dokunmayacak. Millet ne istiyorsa o olacak. Onun için ;bu tarihi bir dönüşümdür diyoruz dedi.

TAYYİP ERDOĞAN DİKTATÖR OLACAKMIŞ, KOMİK OLMA

Hayır kampanyasını eleştiren Müezzinoğlu, Bunlar hiç utanmadan, sıkılmadan milletin karşısına hayır deyin diyerek çıkıyor. Niye;hayır, senin tuzakların devam etsin diye mi? Tayyip Erdoğan diktatör olacakmış; Yahu arkadaş, komik olma. Tayyip Erdoğan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevinden bugüne hep seçimle geldi. Milletten başka kimseye eyvallahı olmadı. Hep milletin huzurunda diye konuştu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğanın şiir okuduğu için aldığı hapis cezası ve siyaset yasağını hatırlatan Müezzinoğlu, Sen milletin getirdiği Büyükşehir Belediye Başkanını şiir okudu diye görevinden alan diktatör anlayışsın. 1 milyon 50 bin oy alan Belediye Başkanını görevden alırken diktatör olmadın, arkadan alkış tuttun. Sonra ömür boyu siyaset yasağı, sonra milletvekili olamazsın dedin, sonra yüzde 47 oy almış partisine ve başkanına kapatma davası ve ömür boyu siyasi yasaklı olmasına ilişkin dava açtın. Bunun neresi milli irade şeklinde konuştu.

TAYYİP ERDOĞAN NETİCEDE FANİDİR

Vatandaşlara referandumda evet oyu kullanmaları çağrısında bulunan Müezzinoğlu, Ne olur, bu bir siyasi parti seçimi değil, bu milletin geleceğinin seçimidir. Bu büyük milletin dünyaya ben de varımdeyişidir. Dolayısıyla bir seçimin ötesinde bir şeydir. Tayyip Erdoğanla alakası yoktur. Tayyip Erdoğan neticede fanidir ama millet bakidir dedi.Konuşmasının ardından, Balkan ve Rumeli Derneklerini temsilen Müezzinoğluna çiçek ve plaket takdim edildi. Müezzinoğlu, daha sora toplantıya katılan dernek temsilcileri ile anı fotoğrafı çektirdi.

Alakalı Gönderiler

Cevap Yaz