Balinalar Bitcoin topladı fiyat artı

Bitcoin balinaları piyasadaki son düzeltme sırasında 2,26 milyar dolarlık BTC satın aldı Yüksek miktarlarda yatırım yapan Bitcoin balinaları, Bitcoindeki son düşüşü fırsat bildi ve cüzdanlarına eklemeler yaptı. Bitcoin fiyatı bugün yeniden yükselişe geçti.

Blockchain araştırma şirketi Santimentin yayınladığı yeni bir rapora göre, Bitcoin balinaları piyasada yaşanan en son düşüşle birlikte Bitcoin satın alımlarına devam etti.

Santimente göre, içerisinde 100 ila 10.000 adet BTC bulunan aktif Bitcoin balina cüzdanları, kripto para piyasasında geride bıraktığımız hafta başlayan düşüş sırasında yaklaşık 40.000 BTC satın aldı.

Santimente göre ayrıca, kripto para piyasasındaki en son düşüşle birlikte borsalardaki Bitcoin arzı da düşüş eğiliminde. Ayrıca blockchain analitik firmasına göre, Bitcoinin mevcut sosyal duyarlılığı yedi haftanın en düşük seviyesinde. Kripto para topluluğunda bu ve bu gibi verilerin Bitcoin ve kripto para piyasasının geri kalanında yeni bir yükseliş trendini tetikleyebileceği tartışılıyor.

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir