Başbuğun Yeni Yıl Mesajı

Genelkurmay Başkanı Orgeneral İlker Başbuğ’un, yeni yıl mesajı…

Genelkurmay Başkanı Orgeneral İlker Başbuğ, Türk Silahlı Kuvvetleri olarak, güçlü bir Türkiye idealine ulaşmanın gayreti içinde olduklarını belirterek, “Vatanın gayretli kimselerin omuzları üzerinde yükseleceğine inanarak çalışan nitelikli personelimizle, enerjimizi başka alanlarda tüketmeden, emin adımlarla bu hedefe doğru ilerlemeye devam ediyoruz.” dedi.

Genelkurmay Başkanı Orgeneral İlker Başbuğ, yeni yıl mesajında şu görüşlere yer verdi: “Türk Silahlı Kuvvetleri’nin değerli mensupları, uygarlık yolunda daha iyiye ve daha güzele ulaşma adına tazelenen umutlarla, yeni bir yılı karşılamanın coşkusunu yaşıyoruz.

Türk Silahlı Kuvvetleri olarak Ebedi Başkomutanımız Atatürk’ün engin düşüncelerinin rehberliğinde yürüttüğümüz tüm faaliyetlerimizle, güçlü bir Türkiye idealine ulaşmanın gayreti içindeyiz. Vatanın gayretli kimselerin omuzları üzerinde yükseleceğine inanarak çalışan nitelikli personelimizle, enerjimizi başka alanlarda tüketmeden, emin adımlarla bu hedefe doğru ilerlemeye devam ediyoruz. Güçlü sağduyusu ve daima yanımızda hissettiğimiz güveni ile yüce ulusumuzun, bu faaliyetlerde özveriyle çalışanları, minnet ve şükran duygularıyla hatırlayacağına inanıyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle, Cumhuriyetimizin kurucusu Yüce Atatürk ve silah arkadaşlarını, Türk milletinin birlik ve beraberliği için canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmetle, kahraman gazilerimizi şükranla anar; sağlık, mutluluk ve başarı dileklerimle Türk Silahlı Kuvvetlerinin fedakâr mensuplarının, emeklilerinin ve aile bireylerinin yeni yılını en içten dileklerimle kutlarım.”

Cihan

Tarih: 31 Aralık 2009 — 18:10

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2008-2018 Tüm Hakları Saklıdır. YüreğininSesi.CoM görüntülü seslichat kameralı seslisohbet sitesi