Behzat Ç 35. Bölüm Fragmanı izle

0
0

Behzat Ç 35. Bölüm Fragmanı izle Behzat Ç 35. Bölüm izle Behzat Ç 35. Bölüm Fragmanı izle Behzat Ç 35. Bölüm izle Behzat Ç Son Yeni Bölüm Fragmanı izle

Behzat Ç 35. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır.

Behzat Ç 34. Bölüm ÖZETİ;

MAZİDEN GELEN
Güngör Şafak adındaki iş adamı, göğsünden tek kurşunla vurulmuş olarak evinde ölü bulunur. Olay yerinde boğuşma izi, kapıda da herhangi bir zorlama yoktur. Behzat Ç., Güngör’ün tanıdığı biri tarafından öldürülme ihtimali üzerinde durur.Karısı Leyla başta olmak üzere Güngör’ün yakın çevresi sorguya alınır. Güngör, kısa süre önce kayınbiraderi Suat’ı şirketten para çaldığı iddiası ile işten atmıştır. Bununla birlikte Güngör’ün eski karısı Mürvet ile de bir husumeti olduğu anlaşılır. Ekibiyle birlikte cinayeti aydınlatmaya çalışan Behzat Ç.,kendisini hiç beklemediği bir bulmacanın içinde bulacaktır.

Öte yandan Behzat Ç., Berna’nın ölüm anını gösteren görüntülerin orijinalini bulma konusunda kararlıdır. Ankara’ya gelen Ercüment, Behzat Ç.’yi arayarak görüntülerin kendisinde olduğunu söyler. Behzat Ç. görüntülere ulaşmak ve Ercüment’i yakalamak için Ankara’nın altını üstüne getirecektir.

Behzat Ç 35. Bölüm Fragmanı izle

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz