Behzat Ç. İmamların Öcü

Behzat Ç. İmamların Öcü Behzat Ç. İmamların Öcü ilk bölüm nasıl olacak?

Behzat Ç. İmamların Öcü dizisinin konusu ne? Behzat Ç. İmamların Öcü dizisinde hangi oyuncular rol alacak? Behzat Ç. İmamların Öcü dizisi hakkında tüm haberler

Behzat Ç.’nin yazarı Emrah Serbes, Cumhuriyet yazarı Ceren Çıplak’a dizi hakkında açıklamalarda bulundu!

Dizinin Ocak ayında başlayacağını açıklayan Serbes, dizinin Behzat Ç. ‘İmamların Öcü’ ismiyle başlayacağını açıkladı. Emrah Serbes, “hikâyenin darbe girişiminin yaşandığı 15 Temmuz’dan 5 gün öncesine dayanarak başlayacağını” belirterek şu açıklamalarda bulundu:

“Daha koyu bir karakter geliyor ama aynı zamanda insanlara umut da vaat edecek. Ankara, Türkiye’deki katliamların merkezi oldu. Behzat Ç. de bir polis olarak bunlara şahit oldu ve bunun tramvasını da yaşayacak. Behzat Ç. 10 Ekim Ankara Gar katliamının tramvasını da yaşayacak ama kendi hayatını da sürdürecek.

17 – 25 Aralık operasyonlarından sonra emniyette pek polis kalmadığı için mecburen Behzat Ç.’yi geri alacaklar, yani 17-25 Aralık sürecinden sonra emniyette devam etmiş olacak diyen Serbes, “Cinayet büroda. Ondan sonra başlayacak bizim hikâyemiz. Dizi Behzat Ç.’nin kişisel hikâyesi olacak aynı zamanda.”

Emrah Serbes dizinin yine ”muhalif bir tonunun” olacağını da cümlelerine ekledi.

Güncellenme Tarihi: 22 Ağustos 2016 — 15:34

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm hakları saklıdır © 2018 sesli sohbet YüreğininSesi Arkadaşlık Sitesi