Ben Bu Cihana Sığmazam
Ben Bu Cihana Sığmazam

Ben Bu Cihana Sığmazam 31. Bölüm Fragmanı izle Ben Bu Cihana Sığmazam Son Bölüm Fragmanı seyret Ben Bu Cihana Sığmazam 31. Bölüm Fragmanı neler olacak

Ben Bu Cihana Sığmazam 30. Bölüm özeti Kayıkçıya selam söyle, öyle böyle alabora olacak!
Kayıkçıyla girdiği sert çatışma sonrası Cezayir kamyonla birlikte uçurumdan düşer. Kurban ve adamları düştüğü yerde Cezayir’i aramaya başlar. Fakat bulamazlar.

Kayıkçı’nın gerçek kimliğine ulaşmanın yolları aranırken işaretler Tatavlalı’yı gösterir. Tatavlalı, Kayıkçı’nın kimliğini açıklamak yerine Kayıkçı’ya giden yolda Cezayir’in ekibine ilginç bir hediye verir. Kayıkçı, kendisine ulaşan hediyeyi alınca Cezayir’in ekibine bilenir ve Cezayir’in yakınlarından iki kişiyi infaz eder.

Cezayir’in Firuze’de kaldığını düşünen Leyla’nın Cezayir’e olan kırgınlığı Cezayir’in Ateş’in evinde kaldığını anlamasıyla hafifler. Leyla, Cezayir’le konuşma umuduyla Ateş’in evine gider. Firuze de Cezayir’le yakınlaşma umuduyla Ateş’in evinde romantik bir hazırlık yapar. Leyla ve Firuze, Ateş’in evinde karşılaşır. Bu sırada Firuze’nin doğum sancıları başlar. Leyla, Firuze’ye çok kızgın olmasına rağmen onunla ilgilenmek zorunda kalır.

Tatavlalı’nın Cezayir’in ekibine hediyesi nedir? Kayıkçı’nın infaz ettirdiği kişiler kimlerdir? Firuze’nin doğumu sağlıklı bir şekilde gerçekleşecek mi?

Ben Bu Cihana Sığmazam Yeni Bölüm Fragmanı

Alternatif link: Ben Bu Cihana Sığmazam 31 Bölüm Fragmanı

Tüm Fragmanlar: Ben Bu Cihana Sığmazam Son Bölüm Fragmanı

Benzer Konular

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz