Beni Affet 1029. bölümde neler olacak?

Beni Affet yeni sezonda da Star Tv ekranlarında izleyici ile buluşmaya devam ediyor. Hafta içi her gün yayınlanan sevilen dizi Beni Affet 1029. bölümde neler olacak? Sedat Cüneyte yakalanacak mı? İşte Beni Affet ile ilgili merak edilen soruların cevapları

Beni Affet yeni sezona hızlı bir başlangıç yaptı. Yayınlanan her bölüm ile beğeniyi üzerinde toplayan Beni Affetin yeni bölümünde neler olacak? Cüneyt, Sedat’ın ailesine zarar vermek için çeşitli yollar denediğini fark edince, onu takip etmeye başlar. Hasretle buluşmaya giden Sedat’ın Cüneyt’e yakalanması artık an meselesidir. Öte yandan Feride, Yıldızın suçlamaları karşısında şaşkına döner ve onunla tartışır. Hasret’in gerçek yüzünü öğrenen Zühre ise ona Tokat atar.

Kliniğine icra gelen Demir son çare olarak kredi kartlarını kullanmaya karar verir. Ancak Bahar yapacağı hamle ile Demir’i bir kez daha zor duruma düşürmeyi başarır. Bahar’ın Kemal’in mezarına gitmesi ise duygu yüklü sahnelere sebep olur. Onur’un kendisinden borç isteyen Demir’e vereceği cevap ise merak konusudur.

OYUNCULAR

Feride Kozan-Şeyma Korkmaz

Cüneyt Kozan-Murat Danacı

Bahar Kozan-Gaye Turgut

Mehmet Kemal Kozan-Mert Altınışık

Eylül / Ayşe Güner-Gamze İğdiroğlu

Sevgi Kayacan-İlkay Kayku Atalay

Nazire Tekin-Zeynep Aytek Metin

Kader Kayacan-Ceren Yalazoğlu Karakoç

Yıldız-Zeynep Yasa

Ferman Ötüken Hürmüzlü

Osman Kozan-Nusret Şenay

Zühre Kozan-Ulviye Karaca

Handan Kurkrcu-Elif Sanli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2008-2018 Tüm Hakları Saklıdır. Frontier Theme