Benim Adım Melek Dizisi 43. Bölüm Tanıtımı Seyret Trt1

Çarşamba Benim Adım Melek Dizisi 43. Bölüm Tanıtımı Seyret Trt1 İzleyici kitlesini yayınlandığı her hafta arttırarak yayın hayatına devam sürükleyici hikayeye sahip dizi Benim Adım Melek 42. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.

TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve bir Anne’nin çocukları için nasıl bir mücadele verdiğini izleyenlere çok sade, yalın bir şekilde aktaran Benim Adım Melek dizisi yeni bölümü ile dizi severleri şoke edecek gelişmelerle geliyor. Fragmanı izlediğimizde bu bölümü özetleyecek kelime bulamıyoruz diyebiliriz. İçine girdikleri bu sarmaldan nasıl kurtulacakları merak konusu oluyor.

Dizinin 2 Aralık Çarşamba akşamı 20.00 da yayınlacak olan son bölümü full ve tek parça halinde izlemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Benim Adım Melek Dizisi Oyuncuları

Kutsi (Halil), Şerif Sezer (Nefise), Mustafa Mert Koç (Ömer Şirhan), Rabia Soytürk (Defne), Ulvi Kahyaoğlu ( Kerem), Hande Kaptan (Kadriye), Saim Güveloğlu (Mithat Karadağ), Murat Danacı (Avukat İhsan) gibi başarılı isimler yer almakta.

ATV 10 Aralık Perşembe >> Bir Zamanlar Çukurova 76. Bölüm Fragmanı

FOXTV 10 Aralık Perşembe >> Mucize Doktor 41. Bölüm Fragmanı

SHOWTV 10 Aralık Perşembe >> Alev Alev 6. Bölüm Fragmanı

KANALD 10 Aralık Perşembe >> İyi Aile Babası 2. Bölüm Fragmanı

STARTV 10 Aralık Perşembe >> Sol Yanım 3. Bölüm Fragmanı

TRT1 10 Aralık Perşembe >> Kalk Gidelim 132. Bölüm Fragmanı

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir