Benim Adım Melek Dizisi 51. Bölüm Sesli Fragmanı 3 Şubat Özeti

Benim Adım Melek Dizisi 51. Bölüm Sesli Fragmanı izle 3 Şubat Özeti 2021 çarşamba trt1

Benim Adım Melek 50. Bölüm özeti: Alpay, Halile Melekle taktığı yüzüğün hesabını sorarken Melek kötü durumdadır. Aile hem Melekin durumu hem Kadriyenin erken doğum riski sebebiyle telaş içerisinde kalır. Gülşad ise Ömerin hevesle hazırladığı sürprizin mahvolmasından ötürü kendini suçlu hissetmektedir. Sürprizin bozulmasında karısının payı olduğunu anlayan Cumali, Zümrüte hesap sorar. Bu arada Vildan, Zümrütün yaptıklarından ötürü bir çözüm aramaya başlar. Zümrüt, Defne ve Ömere engel olmaya çalışırken kendini hiç ummadığı bir durumda bulur.

Kader, evlat sahibi olmak isteyen Mahmut ve Kadriyeye bu sefer gülecek midir? Halil Alpaydan ötürü çaresizlik içinde kalmıştır. Melek ise onun bu halini kendince anlamlandırmaya çalışır. Defneye hayallerinin peşinden gidebileceği bir yol açılır. Karadağlar ve Şirhanlar yirmi sene önceki heyecanlarını tekrar yaşayıp yeni bir sayfa açmak için hazırlanırken Melek ve Halil nasıl bir durumla karşı karşıya kalacaktır?

Benim Adım Melek 51. Bölüm Fragmanı

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir