Beyaz Geceler dizisinde merak edilenler!

Eylül ayında izleyiciyle buluşacak olan Beyaz Geceler merak ediliyor. Peki Beyaz Geceler dizisinin konusu nedir? Oyuncuları kimlerden oluşuyor? İşte Beyaz Geceler için sorulan bu sorular hakkındaki detaylı bilgiler

Yeni sezonda ekrana gelecek olan yönetmenliğini Mesude Eraslan’ın yapacağı Beyaz Geceler dizisinin başrol oyuncusu kadir doğulu olacak. Yapımcılığını ay yapımın yapacağı Beyaz Gecelerin oyuncu kadrosu ve konusu merak konusu oldu.

BEYAZ GECELER DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Heyecanla beklenen Beyaz Geceler Dizisinin ne zaman yayınlanacağı merak konusu oldu. Dizinin bir aksilik olmazsa Eylül ayında ilk bölümü ile izleyicilerle buluşması bekleniyor.

Kadir Doğulu Kimdir?

1982 Mersin doğumlu olan oyuncu Müzisyen ve modacı olan Kemal Doğulu2nun kardeşidir. Oyunculuğa ilke defa Star TV’de yayınlanan Küçük sırlar dizisi ile atmıştır. Daha sonra Hande Yener’in Romeo klibinde oynayan yakışıklı oyuncu sırası ile Pis Yedili, Fatih Harbiye, Sevdam Alabora ve son olarak Muhteşem yüzyıl: Kösem dizilerinde rol almıştır. Yakışıklı oyuncu aynı zamanda Kara Sevda dizisinin güzel oyuncusu Neslihan Atagül ile nişanlıdır. 2016 yazında evleneceklerdir. Dizide oynayacak diğer oyuncular şuan için tam netlik kazanmış değil. Şuan için Mehmet Kurtuluş ile görüşmelerin sürdüğü ancak başarılı oyuncunun şuan yurt dışında bir proje için anlaştığı gelen haberler arasında. Yine dizinin yönetmeni ve bazı oyuncularla görüşmeler devam etmekte. Yönetmen için Çağrı Vila Lostuvalı ile görüşmelerin sürdüğü biliniyor. Ancak kadro ve oyuncular kazanmadı. Kadro kesinleştikçe buradan paylaşılacaktır.

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir