Bir Çocuk Sevdim 12. Bölüm Fragmanı izle

Bir Çocuk Sevdim 12. Bölüm izle Bir Çocuk Sevdim 12. Bölüm Fragmanı izle Bir Çocuk Sevdim 12. Bölüm Bir Çocuk Sevdim 12. Bölüm Fragmanı izle Bir Çocuk Sevdim 13. Bölüm Fragmanı izle Bir Çocuk Sevdim Son Bölüm Fragmanı izle Seyret

Bir Çocuk Sevdim 11. Bölüm Özeti Merve’nin tehlikeli oyunu

Mine’nin doğumu yaklaşmıştır. Timur’la aralarındaki gerginlik azalsa da Merve, durumu kabullenmiş değildir. Mine’yi o evden göndermek ve babasının ilgisini çekmek için elinden geleni yapmaktadır. Düşünmeden yaptığı bir çılgınlık kendini de, Mine’yle bebeğini de tehlikeye atar.

Emine, gece vakti karşısında Timur’u görünce hem şaşırır, hem de sevinir. Timur’un ona yardım ederken söyledikleri, Emine için yeni bir umuttur.

Öte yandan Erdal, Funda’yı istemeye gitmedikleri için ailesine kızgındır. Sonunda patlar ve kızı istemeye giderler. Fakat bundan sonra Erdal’ın işi daha da çıkmaza girer.

Turan, Rus kızlarla beraber gördüğü Sabahat’ten uzak durmaya çalışmaktadır. Fakat Sabahat birden karşısına çıkar ve onu bir yere götürür. Turan burada görüp duyduklarıyla yaptığından pişman olur.
Süreyya kukla oyunu için hazırlanırken davayla ilgili yeni bir gelişme olur. Eve gelen tehdit telefonları nedeniyle zaten tedirgin olan Süreyya’yı tehlikeli bir süreç beklemektedir.

Bir Çocuk Sevdim 12. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2008-2018 Tüm Hakları Saklıdır. YüreğininSesi.CoM görüntülü seslichat kameralı seslisohbet sitesi