Bir Çocuk Sevdim 20. Bölüm Fragmanı izle 3 Şubat Cuma

Bir Çocuk Sevdim 20. Bölüm Fragmanı izle STAR TV ekranlarında yayınlanan Bir Çocuk Sevdim 20. Bölüm Fragmanı online internetten izle Bir Çocuk Sevdim 3 Şubat Cuma Fragmanı izle

Bir Çocuk Sevdim 19. Bölüm Özeti; Minenin Timura olan güveni sarsılıyor!
Emine’nin itirafıyla tüm sırlar bir bir ortaya çıkmaya başlamıştır. Mine, Timur ve Eminenin elinde oyuncağa dönüştüğünü düşünmektedir. Timur durumu anlatmaya çalışsa da Mine onu dinlemek istemez, Hasanla birlikte evi terk etmeye hazırlanır. Fakat Timurun beklenmedik tepkisi karşısında çok şaşıracaktır. Ailesinin sorunlarıyla baş etmeye çalışan Turan ise bir yandan Sabahate ulaşmaya çabalamaktadır. Fakat art arda gelen iki mektupla derinden sarsılacaktır.

Sinan evi terk eder!
Sinan, Mineyle ayrılmalarında neden olduğu için babasını affetmez, hem evden ayrılmıştır hem de birlikte kurdukları işi bırakır. Taktik değiştiren Derin de bir dost gibi davranarak Sinanın yanında yer alır. Timur bir gölge gibi peşinde olmasına rağmen Sinan, birlikte güzel bir gelecek kurabilmek için Mineyi ikna etmeye çalışır. Hasanı oyunevinden alması ise bir krize yol açacaktır. Karısını kaybetmekten çok korkan Timur ise sürpriz bir isimle işbirliği yapar.

Bir Çocuk Sevdim 20. Bölüm Fragmanı izle, Bir Çocuk Sevdim 20. Bölüm Fragmanı, Bir Çocuk Sevdim 20. Bölüm Fragmanı izle, Bir Çocuk Sevdim 20. Bölüm Fragmanı Seyret, Bir Çocuk Sevdim 20. Bölüm Fragmanı HD izle, Bir Çocuk Sevdim 20. Bölüm Fragmanı Full izle, Bir Çocuk Sevdim 21. Bölüm Fragmanı izle, Bir Çocuk Sevdim Son Bölüm Fragmanı izle

Ortalığın karışmasına neden olan Emine, yavaş yavaş kendi oynadığı oyunların ve yalanların kıskacında sıkışmaya başlar. Kocasının katiliyle yüzleşen Süreyya ise bu sefer daha sarsıcı bir yüzleşmenin eşiğine gelir.

Bir Çocuk Sevdim 20. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir