Bir Garip Aşk yeni sezon fragmanı yayınlandı mı?

Bir Garip Aşk yeni sezon heyecanı başladı. Sevilen dizi Bir Garip Aşkın yeni sezon yayın tarihi sevenleri tarafından merakla bekleniyor. İşte Bir Garip Aşk yeni sezon fragmanı ve merak edilen soruların cevapları

Bir Garip Aşk yeni sezon için heyecanlı bekleyiş başladı. Sevilen Hint dizisi Bir Garip Aşkın yayınlanma tarihi ile ilgili olarak henüz resmi bir açıklama yapılmasa da Aralık ayında yayınlanması bekleniyor. İşte Bir Garip Aşk yeni sezon fragmanı ve merak edilen soruların cevapları.

Hindistanda Is Pyaar Ko Kya Naam Doon? adıyla yayınlanan ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgiyle izlenen dizi aynı zamanda Bollywood Yıldızları Barun Sobti, Sanaya İrani, Daljeet Kaur Bhanot ve Abhaas Mehtayı bir araya getiriyor.

Bazen hayatta katlanabileceğiniz en son kişi, onsuz yapamayacağınız kişidir. Bir Garip Aşk Hindistanın küçük bir şehrinde orta halli bir ailenin kızı olan Khushi Kumari Gupta ve Delhide yaşayan zengin İş Adamı Arnav Sing Raizadanın tesadüflerle başlayıp büyük bir aşka dönüşen hayat hikayeleri anlatılıyor. Sevimli, konuşkan, becerikli, inatçı, dinine ve geleneklerine çok bağlı bir kişiliğe sahip Khushi bir gün düğün hazırlıkları yapan ablası Payalin duyduğu endişeleri anlatmak için damadın ailesinin kaldığı otele gider. Otelde Arnavın sahibi olduğu büyük bir moda şirketinin defilesi vardır. Yanlışlıkla moda defilesinin ortasına düşen Khushi burada ilk kez Arnav ile karşılaşır.
Arnav defilesini mahvettiği için Khushiden nefret ederken Khushi ise defile görüntüleri televizyonlarda yer alınca Lucknowdan uzaklaşmak zorunda kalır ve Delhideki halasının yanına gider. Artık aynı şehirde yaşamaya başlayan ikili rastlantılar sonucu sürekli karşı karşıya gelir. Arnavın nefreti, Khushinin inatçılığı ilk başlarda onları karşı karşıya getirse de zamanla ikilinin yıldızları barışır. Bir Garip Aşkın 7den 70e herkesin büyük bir beğeniyle izlediği sürükleyici öyküsü yeni yayın döneminde yeniden Kanal 7 ekranlarında yer almaya hazırlanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2008-2018 Tüm Hakları Saklıdır. Frontier Theme