Bir Küçük Gün Işığı
Bir Küçük Gün Işığı

Bir Küçük Gün Işığı 24. Bölüm Fragmanı izle Bir Küçük Gün Işığı Son Bölüm Fragmanı setret Bir Küçük Gün Işığı 24. Bölüm tanıtımı neler olacak

Bir Küçük Gün Işığı 23. Bölüm özeti Güneş’in gözyaşları.
Elif sudan çıkarılmış ancak Dila hala Karadeniz’in hırçın suları arasındadır. Fırat gece gündüz ekiplerin başındadır. Güneş, Dila için endişelenirken bir taraftan da bu travmayla baş etmeye çalışır. Elif ve Fırat onu psikoloğa götürürler. Arama ekipleri çalışmalarını durdurur, artık Dila’nın sağ salim bulunması imkansızdır. Aile perişan olmuştur ki Dila ortaya çıkar. Bu sürede sağlıklı olduğuna dair rapor almış, Güneş’in velayetini istiyordur.

Elif, Güneş’i, Dila’ya vermemeye kararlıdır. Ancak Dila arkasına güçlü bir destek almıştır. Feraye… Dila’nın şirketteki hisselerine karşılık Feraye onun velayeti almasını sağlayacaktır. Ümran da Feraye’nin zayıf noktası olan annesinin yerini öğrenmiştir. Ümran, Feraye’yi köşeye sıkıştırdığını sanırken Feraye, Ümran’ın aklının hayalinin almayacağı bir hamle yapar. Dila, Güneş’in üzerine gidip travmalarını tetiklerken Elif ne pahasına olursa olsun buna son vermeye karar verir.

Bir Küçük Gün Işığı Yeni Bölüm Fragmanı

Alternatif link: Bir Küçük Gün Işığı 24 Bölüm Fragmanı

Benzer Konular

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz